Poznaj odpowiedzi na sześć najczęściej zadawanych pytań o Akademię CK

0
2666

Na przestrzeni ostatnich kilku lat zauważyłam, że osoby, które wynoszą najwięcej z Akademii Coachingu Kryzysowego, to osoby, które mają najwięcej pytań.

A razem z Piotrem, zależy nam aby do Akademii Coachingu Kryzysowego dołączały osoby, które są naprawdę pewne swojej decyzji i mają całkowitą jasność czego po Akademii mogą się spodziwać. 
 
Dlatego, tak bardzo cenimy osoby, które nie obawiają się zadawać pytań i bezpośrednio się z nami kontnaktują. Zauważyliśmy jednak, że część z tych pytań się powtarza. 
 
Postanowiłam więc je zebrać i nagrać krótkie video w którym odpowiadam na sześć najczęściej zadawanych pytań przez osoby chcące dołączyć do Akademii. 
 
Być może w Twojej głowie piętrzą się podobne – sprawdź i posłuchaj odpowiedzi.
 

Jeżeli okaże się, że masz jakieś inne pytania, to bardzo chętnie na nie odpowiem – wystarczy, że napiszesz maila: kontakt@elzbietakluska.pl lub skorzystasz z Messengera na fanpage.

Natomiast jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samej Akademii lub jesteś zdecydowany by do nas dołączyć, to wyślij swoje zgłoszenie TUTAJ i rozpocznij przygodę z Coachingiem Kryzysowym. 

 
Ela Kluska-Łabuz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj