Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysowej oraz Polskie Towarzystwo Coachingu i Interwencji Kryzysowej polecają internetowe szkolenie:

Jak pomóc sobie lub innym
w sytuacji trudnej i kryzysowej.

Praktyczne strategie pracy z trudnymi emocjami
i negatywnymi myślami oraz tym jak odnajdywać
radość życia po kryzysie.

Czy zdarza się, że czujesz się przytłoczony lub przytłoczona
swoją sytuacją życiową?

Nie masz się czego wstydzić! Nie jesteś sam.

Ogromna ilość osób każdego dnia czuje się bardzo podobnie. I prawdę powiedziawszy, nie ma co się temu dziwić… 

Otaczająca nas rzeczywistość nie pomaga nam w utrzymywaniu odpowiedniego samopoczucia. 

Codziennie jesteśmy bombardowani przez media informacjami zniekształcającymi nasz sposób patrzenia na świat i nas samych. Często przez to czujemy, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy… W pracy natomiast jesteśmy poddawani nieustającemu stresowi i ciągłej presji na wyniki. 

Co gorsza, większość naszych relacji międzyludzkich, które dla naszych dziadków były źródłem prawdziwego wsparcia i radości, zostało przeniesionych w Internet. Powoduje to, że mimo dużej liczby znajomych na Facebooku, większość z nas jest po prostu samotna.

Nic więc dziwnego, że liczne badania psychologów pokazuję, że:

"...niemal każdy z nas w ciągu swojego życia, znajdzie się w kryzysie emocjonalnym lub też doświadczy negatywnych konsekwencji przewlekłego stresu..."

Sygnały Świadczące o Tym, Że Możesz Doświadczać Kryzysu, Dystymii, Depresji Lub Negatywnych Konsekwencji Przewlekłego Stresu:

Brak Energii i Motywacji Do Działania

Wahania
Nastroju

Rozdrażnienie i Problemy z Koncentracją

Zaburzenia
Snu i Apetytu

Lekceważenie wyżej wymienionych objawów bardzo często prowadzi jedynie do ich zaostrzenia i dalszego pogłębiania się negatywnego stanu emocjonalnego!

Kto prowadzi szkolenie?

dr Elżbieta Kluska-Łabuz

Jestem psycholożką, która łączy pracę naukowo-badawczą z praktyką. Psychologią fascynuje się od ponad 15 lat.  Od mniej więcej połowy tego czasu jestem związana z Uniwersytetem SWPS, gdzie uzyskałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie psychologii oraz realizuję się w pracy dydaktycznej i naukowej.

Dodatkowo, jestem interwentem kryzysowym, coachem kryzysowym, trenerem specjalizującym się w tematyce stresu i kryzysu, przedsiębiorcą. 

Jestem współtwórcą modelu Coaching Kryzysowy™, który powstał w oparciu o połączenie coachingu klasycznego z elementami interwencji kryzysowej, oraz prezesem Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

Moją misją zawodową jest pomaganie ludziom w skutecznym i trwałym wprowadzaniu pożądanych zmian w życiu osobistym i zawodowym. Specjalizuję się przede wszystkim w tematyce radzenia sobie ze stresem i kryzysem. 

Moją misję realizuję w dwojaki sposób. Po pierwsze prowadzę liczne szkolenia, warsztaty, seminaria, webinary oraz kursy on-line, w których do tej pory wzięło udział około 4 tyś osób. Po drugie, poprzez działalność naukowo-badawczą. Zależy mi bowiem, by opierać swoje kursy na twardych badaniach naukowych. Moje zainteresowania badawcze aktualnie koncentrują się na zagadnieniach z zakresu radzenia sobie ze stresem oraz samoregulacją i dobrostanem psychologicznym.