Nie masz się czego wstydzić! Nie jesteś sam.
Ogromna ilość osób każdego dnia czuje się bardzo podobnie. I prawdę powiedziawszy, nie ma co się temu dziwić…
Otaczająca nas rzeczywistość nie pomaga nam w utrzymywaniu odpowiedniego samopoczucia.
Codziennie jesteśmy bombardowani przez media informacjami zniekształcającymi nasz sposób patrzenia na świat i nas samych. Często przez to czujemy, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy… W pracy natomiast jesteśmy poddawani nieustającemu stresowi i ciągłej presji na wyniki.
Co gorsza, większość naszych relacji międzyludzkich, które dla naszych dziadków były źródłem prawdziwego wsparcia i radości, zostało przeniesionych w Internet. Powoduje to, że mimo dużej liczby znajomych na Facebooku, większość z nas jest po prostu samotna.
Nic więc dziwnego, że liczne badania psychologów pokazuję, że:
"...niemal każdy z nas w ciągu swojego życia, znajdzie się w kryzysie emocjonalnym lub też doświadczy negatywnych konsekwencji przewlekłego stresu..."
Jestem psycholożką, która łączy pracę naukowo-badawczą z praktyką. Psychologią fascynuje się od ponad 15 lat. Od mniej więcej połowy tego czasu jestem związana z Uniwersytetem SWPS, gdzie uzyskałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie psychologii oraz realizuję się w pracy dydaktycznej i naukowej.
Dodatkowo, jestem interwentem kryzysowym, coachem kryzysowym, trenerem specjalizującym się w tematyce stresu i kryzysu, przedsiębiorcą.
Jestem współtwórcą modelu Coaching Kryzysowy™, który powstał w oparciu o połączenie coachingu klasycznego z elementami interwencji kryzysowej, oraz prezesem Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.
Moją misją zawodową jest pomaganie ludziom w skutecznym i trwałym wprowadzaniu pożądanych zmian w życiu osobistym i zawodowym. Specjalizuję się przede wszystkim w tematyce radzenia sobie ze stresem i kryzysem.
Moją misję realizuję w dwojaki sposób. Po pierwsze prowadzę liczne szkolenia, warsztaty, seminaria, webinary oraz kursy on-line, w których do tej pory wzięło udział około 4 tyś osób. Po drugie, poprzez działalność naukowo-badawczą. Zależy mi bowiem, by opierać swoje kursy na twardych badaniach naukowych. Moje zainteresowania badawcze aktualnie koncentrują się na zagadnieniach z zakresu radzenia sobie ze stresem oraz samoregulacją i dobrostanem psychologicznym.