Akademia IPTK zaprasza na bezpłatne szkolenie online w ramach projektu

POZYTYWNIE O KRYZYSIE

Jak mądrze wspierać swoich bliskich w kryzysach
- jednocześnie nie obciążając siebie

Zapisz się na jedyne tego typu szkolenie online w Polsce poświęcone Pozytywnej Psychologii Kryzysu prowadzone przez dr Elżbietę Kluskę-Łabuz

Termin: 1 marca 2023 r (godz. 18:00 - 20:00)

Aby zarezerwować miejsce na szkoleniu wypełnij poniższy formularz

UWAGA: jeśli nie pasuje Ci termin szkolenia zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do nagrania

DLACZEGO WARTO?

dr Elżbieta Kluska-Łabuz

"Mądre wsparcie ze strony bliskich nam osób, jest najważniejszym czynnikiem wspierającym wychodzenie z kryzysu. Żadna osoba nie powinna zostać w kryzysie sama – nie oznacza to jednak, że nagle ty jako wspierający masz być obciążony/a tą sytuacją i emocjami twojego bliskiego.

Dlatego właśnie chcę, abyś po szkoleniu wiedział/a, jak wspierać swoich bliskich mądrze i skutecznie, jednocześnie pozostając maksymalnie stabilnym/ą i pomocnym/ą. Jest to szczególnie trudne, gdyż jesteśmy emocjonalnie powiązani z naszymi bliskimi i ich emocje poniekąd uruchamiają nasze emocje.

Chcę abyś miał lub miała w sobie więcej odwagi w pomaganiu, większą pewność siebie i brak obaw, że możesz zaszkodzić osobie, której chcesz pomóc bądź że będziesz musiał/a nadwyrężać lub poświęcać siebie."

JAKI JEST PROGRAM I ORGANIZACJA SZKOLENIA?

TERMIN SZKOLENIA: 1 marca 2023 r., godz. 18:00 - 20:00
FORMA SZKOLENIA: on-line (webinar "na żywo")

KTO PROWADZI SZKOLENIE?

dr Elżbieta Kluska-Łabuz

Jestem doktorem nauk społecznych w zakresie psychologii, psychoterapeutą, interwentką kryzysową, akredytowanym mentorem kryzysowym oraz trenerem specjalizującym się w tematyce stresu i kryzysu, przedsiębiorcą.

Od wielu lat prowadzę psychoedukację z zakresu skutecznego radzenia sobie z kryzysem oraz stresem, w formie szkoleń, warsztatów, seminariów, webinarów i szkoleń on-line. Ukończyłam certyfikowany kurs w zakresie Psychological First Aid (PAF) by Johns Hopkins University w USA. Prowadzę również praktykę indywidualną z osobami znajdującymi się w kryzysie emocjonalnym oraz wymagającymi wsparcia psychoterapeutycznego.

 

Współtworzę Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu™ oraz model Mentoring Kryzysowy™, który powstał poprzez połączenie coachingu klasycznego z elementami interwencji kryzysowej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

W latach 2011-2020 prowadziłam zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i Sopocie.

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE NA SZKOLENIU?

Aby zarezerwować miejsce na szkoleniu wypełnij poniższy formularz

UWAGA: jeśli nie pasuje Ci termin szkolenia zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do nagrania

NewInsight Elżbieta Kluska-Łabuz
ul. Kapelanka 12,  30-347 Kraków  

NIP: 681 199 1246   |   REGON: 361473339
Nr konta: 21 2490 0005 0000 4500 6046 1943
 
tel.: (+48) 574 622 674