Lista Coachów Kryzysowych

Poniżej znajduje się lista certyfikowanych i akredytowanych coachów kryzysowych. 

  • wybierz coacha kryzysowego (pomoże Ci w tym krótka notatka o specjalizacji lub szczegółowe informacje jakie możesz uzyskać na tronie internetowej danego coacha)
  • skontaktuj się bezpośrednio z wybranym coachem kryzysowym (telefonicznie lub e-mailowo)

Białystok

Renata Szekalska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 2/10/ACK/2018)

Specjalizuję się w pracy z ludźmi, którzy nie wierzą we własne możliwości i nie korzystają z własnego potencjału. Brak wiary w siebie utrudnia efektywne funkcjonowanie na polu zawodowym jak też stoi na przeszkodzie w prowadzeniu szczęśliwego i spełnionego życia osobistego. Każdy może schudnąć, być atrakcyjnym fizycznie, spełniać swoje marzenia, mieć szczęśliwa rodzinę, dostać awans, prowadzić własną, dobrze prosperującą działalność, być z siebie dumnym! Każdy - Ty też! Serdecznie zapraszam Cie do kontaktu, abyś spojrzał na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Możesz zmienić jakość swojego życia!

Więcej informacji na: www.renata-szekalska.pl
Kontakt: renata-szekalska@o2.pl; tel.: 607-181-077

Justyna Falkowska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/11/CK/2018)

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, które straciły już nadzieję, że będą mówić bez lęku i skrępowania w języku obcym. https://jezykobranie.pl. Poza tym jest pierwszym w Polsce praktykiem metody Rapid Transformational Therapy™ oraz autorką metody Coaching Błyskawiczny™, która szybko i skutecznie pomaga jej klientom uwierzyć w siebie, pokonać strach przed działaniem i osiągnąć to, o czym marzą.

Więcej informacji na: www.justynafalkowska.pl
Kontakt: kontakt@justynafalkowska.pl; tel.:660 662 748

Aleksandra Janowicz

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 4/09/CK/2019)

Specjalizuje się w pracy indywidualnej i grupowej z młodzieżą i osobami dorosłymi, które chcą myśleć i uczyć się hiperefektywnie, zwłaszcza języków obcych (https://olaznaczywszystko.pl), śpiewakami amatorami i zawodowcami w zakresie warszatu wokalnego i budowania pewności siebie (https://alexandra-raskolnikova.com) oraz osobami chcącymi utrzymać lub odzyskać zdrowie fizyczne (https://www.perfekcyjnapanidoktor.pl). Jako coach kryzysowy wesprze zarówno osoby prywatne (zwłaszcza w wychodzeniu z trudnych sytuacji osobistych - niezadowolenie z życia, brak motywacji, niska pewność siebie i poczucie własnej wartości, choroba, i zawodowych - wypalenie zawodowe, zmiana ścieżki kariery), jak i przedsiębiorstwa (m.in. konflikty w zespole, problemy indywidualne pracowników, niska efektywność zespołu itd.). 

Więcej informacji na: www.aleksandrajanowicz.com  
Kontakt: kontakt@justynafalkowska.pl; tel.:660 662 748