Lista MentorCoachów Kryzysowych – Wielka Brytania

Poniżej znajduje się lista certyfikowanych i akredytowanych mentorcoachów kryzysowych. Lista ułożona jest według miast (alfabetycznie) w jakich pracują coachowie kryzysowi.

W celu umówienia wizyty należy wykonać następujące kroki:

  • znajdź interesujące Cię miasto 
  • wybierz coacha kryzysowego (pomoże Ci w tym krótka notatka o specjalizacji lub szczegółowe informacje jakie możesz uzyskać na tronie internetowej danego coacha)
  • skontaktuj się bezpośrednio z wybranym coachem kryzysowym (telefonicznie lub e-mailowo)

Bristol

Agnieszka Zamonski

certyfikowany coach/mentor kryzysowy (nr certyfikatu CMK1/03/IPTK/2022)

Ułatwiam odzyskać równowagę oraz rozwinąć skrzydła osobom, które czują, iż utknęły w miejscu i poszukują wsparcia w pozytywnym zarządzaniu zmianą. Oferuję pomoc w odnalezieniu szans i nowych możliwości w trudnych lub przytłaczających sytuacjach życiowych. Pomagam zrozumieć siebie, określić wartości i potrzeby oraz wykorzystać trudności do znalezienia nowych rozwiązań, które wzmocnią dobrostan oraz przyniosą poczucie harmonii i zadowolenia ze stanu życia.

Jestem pedagogiem andragogiem, a także trenerką, dyplomowanym coachem, certyfikowanym konsultantem odporności psychicznej oraz modelu osobowości DISC. Posiadam doświadczenie pracy międzykulturowej z osobami zmagającymi się z kryzysami związanymi z migracją.

Więcej informacji na: www.lapwingcoaching.com

Kontakt: hello@lapwingcoaching.com  Tel: +44 7766 805001