Pierwszy i jedyny w Polsce certyfikowany program w zakresie
Rozwojowego Wsparcia w Kryzysie Emocjonalnym™ oraz Pozytywnej Psychologii Kryzysu™

Certyfikowany Konsultant Kryzysowy™

Pierwsza Pomoc w Kryzysie Psychologicznym
Poziom I

Program szkoleniowy certyfikowany i akredytowany przez
Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego

Model interwencji rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO)

Szkolenie, jako pierwsza część cyklu szkoleniowego Coach/Mentor Kryzysowy posiada akredytację Kuratorium Oświaty (nr OP.546.8.2019.JK)

przeprowadziliśmy szkolenia dla:

Poziomy kwalifikacji i akredytacji IPTK™

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

easylove

Opinie o szkoleniu

Bardzo dziękuję za szkolenie, ktore było przeprowadzone fachowo, rzetelnie, ale tez w przemiłej atmosferze, co jest dla mnie szczególnie ważne 🙂 Jestem przekonana, ze została wyposażona w konkretną wiedzę i narzędzia, które z pewnoscią wykorzystam w pracy m. in. strażaka ratownika, ale także przy wspieraniu ofiar przemocy (głównie psychicznej) tak bardzo pomijanych i bagatelizowanych systemowo w naszej rzeczywistości. To było jedno z najlepszych szkoleń w jakich brałam udział, bardzo dziękuję! 🙂

Maria Halicka

strażak ratownik

Robert Kocyło

Znakomite, merytoryczne szkolenie. Poprowadzone w ramie czasu, uporządkowane, urozmaicone co do sposobów pracy podczas szkolenia, interaktywne i przez Elżbietę prowadzone wysoce profesjonalnie. Treści merytoryczne ułożone procesowo. Materiały, prezentacja bardzo klarowne. Intensywne wprowadzenie do dalszej pracy własnej. Warsztat kończę z wysoką motywacją do ukończenia kursu i kontynuowania rozpoczętej drogi. Będę polecała tę certyfikację osobom gotowym do pomagania innym w kryzysie. Dziękuję bardzo!

Agnieszka

Szkolenie wartościowe. Długie, bo dwa dni przed komputerem, to dla mnie za dużo. Jednak szkolenie zawierało wiele wartościowych treści. Pokazało, że częściowo robimy to, co było na szkoleniu na co dzień, ale bardzo intuicyjnie. Teraz będę bardziej świadomie pomagać. Wiem, że muszę jeszcze raz sobie na spokojnie pouzupełniać wiedzę i troszkę poukładać, ale pójdzie szybciej, bo już mam bazę z której mogę czerpać. Fajne było to, że uczestnicy byli z całego kraju i grupa była taka w sam raz oraz to, że każdy z nas na co dzień pracuje w innym zawodzie i różne spojrzenia na wiele kwestii dużo wnosi.Pozdrawiam prowadzącą i moją grupę 🙂

Monika Piaskowska

nauczycielka świetlicy

Szkolenie przygotowanie i poprowadzone świetne merytorycznie z wielką uważnością, poszanowaniem czasu i dbałością o potrzeby kursantów.

Bernadeta

Szkolenie przeprowadzone fenomenalnie:) Jeśli chodzi o aspekt merytoryczny i praktyczny ogromna ilość treści oraz przykładów. Polecam !!!!

Marta Grosicka

właściciel firmy

Szkolenie "Konsultant Kryzysowy" w ramach Akademii IPTK to bez wątpienia najbardziej profesjonalne szkolenie, w jakim uczestniczyłam. Prowadząca, Elżbieta Kluska-Łabuz, reprezentuje bardzo wysoki poziom merytoryczny. Przez dwa dni szkolenia dzieli się bogatą wiedzą i doświadczeniem z zakresu psychologii i Interwencji Kryzysowej oraz przekazuje materiały szkoleniowe, które mogą zostać wykorzystane w późniejszej praktyce zawodowej. Ponadto uczestnicy szkolenia dostają możliwość skorzystania z dodatkowych materiałów oferowanych przez Akademię IPTK (dotyczących m.in. podstaw psychologii).Bardzo polecam szkolenie zarówno osobom na co dzień pracującym w obszarze pomocowo-rozwojowym, jak również rozważającym profesjonalny rozwój w tym obszarze.Udział w szkoleniu pozwolił mi na zdobycie praktycznej wiedzy, którą będę mogła wykorzystać w swojej pracy zawodowej.

Katarzyna Kuleta

Szkolenie nasycone ogromem wiedzy i prowadzone w sposób angażujący uczestników. Dziękuje bardzo i polecam

Daria Sienkiewicz-Sikora

Dla mnie bardzo owocne szkolenie, czuję dużą wdzięczność za te dwa dni. Treści zostały przedstawione w bardzo czytelny i jasny sposób. Była możliwość zadawania pytań - żadne z nich nie pozostało bez odpowiedzi. Dla mnie bardzo wartościowe było demo z konsultacji - pokazało jak spotkanie może przebiegać. Dziękuję

Dariusz

Serdecznie polecam Kurs! Ogrom wiedzy, która została podana w maksymalnie przystępny sposób. Ponadto świetna organizacja na platformie, wiele materiałów dodatkowych i gotowych narzędzi do stosowania w praktyce. Ostatecznie nieoceniona osoba prowadzącej, której doświadczenie przekłada się na jakość. Dziękuję i do zobaczenia 🙂

Aleksandra Pacholik

Cieszę się, że zainwestowałam w to szkolenie a tym samym w siebie. Prowadząca w charyzmatyczny, klarowny oraz życzliwy sposób przekazuje swoją niewątpliwą wiedzę. A jest jej ogrom. Wielkie doświadczenie, świetne zorganizowanie w przekazywaniu informacji. Szkolenie na naprawdę wysokim poziomie.Jestem bardzo wdzięczna. SZCZERZE POLECAM! ☀️

Joanna Działak

szkolenie bardzo ciekawe, podrzuca narzędzia, o których gdzieś słyszałam, ale nie wiedziałam, że w takich sytuacjach mogę je również wykorzystać. Pokazuje w jaki sposób się zachować w sytuacjach kryzysowych, jak przeprowadzić rozmowę i jak zachować w tym wszystkim równowagę, aby nie przejmować emocji rozmówcy.

krystyna Kulon

Gł. Sp. ds Personalnych

Polecam szkolenie bardzo! Prowadząca Ela swoim spokojnym, ciepłym głosem poprowadziła nas przez trudny temat na najwyższym poziomie. Zakres szkolenia dostosowany do przewidzianego czasu na szkolenie. Przygotowanie merytoryczne szkolącego, sposób przekazywania wiedzy, a także nadesłane materiały szkoleniowe oceniam bardzo wysoko.

Viola Chłodnicka

Gł. spec ds personalnych

szkolenie bardzo mi się podobało, przedstawiono część teoretyczną którą mogłam później przetestować w trakcie zadań praktycznych, Prowadząca to prawdziwa skarbnica wiedzy, swoim usposobieniem sprawiła, że chciałam aktywnie uczestniczyć w szkoleniu i chłonąc wiedzę, merytorycznie czuję się lepiej przygotowana do przeprowadzenia trudnej psychologicznej rozmowy niż przed szkoleniem, uzmysłowiło mi ono jak można się do takiej rozmowy przygotować, jak ją przeprowadzić, jak po takiej rozmowie oczyścić się z nadmiarowych emocji, wiedzę wykorzystam zarówno w pracy jak i w życiu codziennym, postanowienie 30 minutowe Pani Ewo zrobione i od wczoraj już realizowane, dziękuję za wiedzę i motywację 🙂

Dorota Waśków

Główny Specjalista ds. Personalnych

Najlepsze szkolenie w jakim uczestniczyłam, ogrom uporządkowanych, klarownych informacji do dalszej pracy. Bardzo inspirujące i motywujące do działania i rozwoju.

Bogna Nowak

psycholog/doradca zawodowy

Bardzo merytoryczne szkolenie, treść szkolenia bardzo praktyczna, czuje się bardzo przygotowana do nowej roli Konsultanta kryzysowego. Szkolenie świetnie zorganizowane w bardzo przyjaznej atmosferze. Dziękuje i polecam serdecznie.

Beata Klingenberg

Szkolenie bardzo rzeczowe, uporządkowane, przejrzyste, daje bardzo dobrą bazę do spotkań konsultacyjnych oraz udzielania pierwszej pomocy psychologicznej.

Edyta Prusik

Psycholog

Świetnie zaprojektowane szkolenie, pełne konkretnej merytoryki i oparte na przejrzystej strukturze. Bardzo polecam.

Tomasz Sol

Najbardziej profesjonalne i merytoryczne szkolenie na jakim byłam. Bardzo dużo wiedzy, przekazanej w znakomity sposób, który zachęca co działania i pracy. Polecam osobom, które interesują się emocjami, przychologią lub tak jak jak pełnią ważną rolę w zespole HR.

Martyna Stolińska

People Manager

Z całego serca polecam warsztat Konsultant Kryzysowy. Mnóstwo wiedzy przekazanej w sposób jasny, klarowny, zrozumiały. Czuję, że mogę praktycznie od zaraz rozpocząć konsultacje z klientami, mam na tyle zasobów i poukładanej wiedzy. Jestem bardzo zadowolona, dostałam więcej niż oczekiwałam. Dziękuję 🙂

Kamila Rymarczyk

...jeszcze kilka słów o idei Pierwszej Pomocy w sytuacjach kryzysowych...

Skąd wzięła się idea
Pierwszej Pomocy Psychologicznej?

Szkolenie jest zgodne z modelem rekomendowanym przez Światową Organizację Zdrowia (World Health Organization, WHO)

Jaki konkretnie model stosujemy?

Dla kogo jest to szkolenie?

Wymagania wstępne dla osób, które chcą wziąć udział w szkoleniu

Warunki certyfikacji

Dwa warianty szkolenia do wyboru

Proponujemy dwa warianty szkolenia. 

W obu wariantach program szkolenia jest dokładnie taki sam.

Wariant 1 (on-line)
Konsultant Kryzysowy™ FAST

W tym wariancie uczestnik otrzymuje dostęp do platformy szkoleniowej na której wszystkie części szkolenia dostępne są w formie nagrań video oraz materiałów tekstowych. 

Szkolenie można rozpocząć w dowolnym momencie (w ramach limitu wolnych miejsc)  

Dostęp do materiałów szkoleniowych jest przez okres 12 miesięcy.

Wariant 2 (on-line)
Konsultant Kryzysowy™ PLUS

W tym wariancie uczestnik otrzymuje dostęp do platformy szkoleniowej na której wszystkie części szkolenia dostępne są w formie nagrań video oraz materiałów tekstowych oraz każdy uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w 2-dniowym szkoleniu on-line na żywo. 

Uczestnik rozpoczyna zatem kurs od tegoż 2-dniowego szkolenia on-line. Dostęp do materiałów szkoleniowych jest przez okres 12 miesięcy.

Program szkolenia

Dzień 1

(i/lub nagranie dnia pierwszego w zależności od wyboru wariantu szkolenia)

Dzień 2

(i/lub nagranie dnia pierwszego w zależności od wyboru wariantu szkolenia)

+ nagranie 2-DNIOWEGO, DODATKOWE SZKOLENIE ON-LINE
(bonus TYLKO dla najbliższej edycji szkolenia w wersji PLUS oraz wszystkich rezerwacji wersji FAST do końca czerwca)

"Pozytywna Odporność Psychiczna w praktyce - czym jest i w jaki sposób ją budować".

+ 3 kursy uzupełniające on-line na platformie e-learningowej

Konsultant Kryzysowy™ - nagranie części merytorycznej ze szkolenia stacjonarnego

+ materiały szkoleniowe do pobrania w pdf oraz dodatkowe materiały w postaci nagrań video, webinarów, materiałów pdf, itd.

Jak skutecznie budować biznes Konsultanta Kryzysowego?
- dedykowane szkolenie dot. marketingu i sprzedaży usług Konsultanta Kryzysowego™

Podstawy Psychologii -kurs dodatkowy, uzupełniający wiedzę Konsultantów Kryzysowych o istotne aspekty psychologii osobowości, różnic indywidualnych, psychologii społecznej, psychologii rozwojowej oraz emocji i motywacji.

"Jestem bardzo zadowolona z udziału w Akademii. Kurs jest bardzo intensywny i przygotowany w profesjonalny sposób, dzięki temu daje możliwość zdobycia wiedzy również dla osób, które nie mają przygotowania psychologicznego lub pokrewnego (oczywiście to nie jest tożsame). Poleciłabym innym osobom. Bardzo mi się podobały wykłady online, webinaria, jak i zakres materiałów zamieszczony na stronie."

Szczerze? Dla mnie był to strzał w dziesiątkę. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się wziąć udział w Akademii. Zdobyłam cenną wiedzę z zakresu kryzysów, a przede wszystkim rozpoznawania osób w kryzysie. Wiedzę zaczęłam wykorzystywać właściwie już od samego początku. To co uważam, za największy plus, to sposób przekazania wiedzy - jasno, zrozumiale, konkretnie. Czy bym poleciła? Oczywiście! Już to zrobiłam 🙂

Kto prowadzi szkolenie?

Terminy i miejsca szkolenia

"Certyfikowany Konsultant Kryzysowy™ wariant: FAST

Szkolenie w formie dostępu do nagrań video oraz materiałów tekstowych dostępnych na platformie szkoleniowej

uczestnik otrzymuje natychmiastowy dostęp do platformy szkoleniowej z nagraniami 2-dniowego szkolenia on-line na żywo oraz nagraniami wszystkich pozostałych szkoleń z programu

40 edycja szkolenia

"Certyfikowany Konsultant Kryzysowy™ wariant: PLUS

Szkolenie w formie warsztatów on-line na żywo
10 - 11 czerwca 2023 r.
(sobota - niedziela, godz. 8:30-17:00)

zajęcia mają charakter warsztatowy, z interakcją, dyskusją, ćwiczeniami, analizą przypadku, demo
w trakcie warsztatów widzimy się i słyszymy

Ograniczona ilość miejsc

Rezerwacja miejsca

Konsultant Kryzysowy™ FAST

platność jednorazowa
1970
1870 PLN cena zawiera podatek VAT 23%
 • Natychmiastowy dostęp do nagrań video całości szkolenia (oraz innych materiałów szkoleniowych)
 • 12-miesięczny dostęp do platformy e-learningowej z trzema kursami on-line
 • Nagranie szkolenia Konsultant Kryzysowy + materiały szkoleniowe
 • Kurs on-line: "Jak skutecznie promować i sprzedawać usługi Konsultanta Kryzysowego?"
 • Kurs on-line Podstawy Psychologii
 • Dostęp do nagrania 2-dniowego szkolenia on-line: "Odporność psychiczna..."

Konsultant Kryzysowy™ PLUS

płatność jednorazowa
2470
1970 PLN cena zawiera podatek VAT 23%
 • Udział w szkoleniu na żywo (on-line)
 • 12-miesięczny dostęp do platformy e-learningowej z trzema kursami on-line
 • Nagranie szkolenia Konsultant Kryzysowy + materiały szkoleniowe
 • Kurs on-line: "Jak skutecznie promować i sprzedawać usługi Konsultanta Kryzysowego?"
 • Kurs on-line Podstawy Psychologii
 • Dostęp do nagrania 2-dniowego szkolenia on-line: "Odporność psychiczna..."

Konsultant Kryzysowy™ SUBSKRYPCJA

płatność subskrypcyjna
330 PLN /mies cena zawiera podatek VAT 23%
 • UWAGA! PRZECZYTAJ DOKŁADNIE poniższe informacje dot. dostępu do szkolenia w formie subskrypcji
 • Z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili
 • Egzamin udostępniany jest po 6 miesiącach korzystania i opłacania subskrypcji
 • ZAWARTOŚC PAKIETU
 • Udział w szkoleniu na żywo (on-line) lub samodzielne przerabianie szkolenia na platformie szkoleniowej
 • Dowolny czas korzystania z platformy w ramach opłacanej, miesięcznej subskrypcji
 • Nagranie szkolenia Konsultant Kryzysowy + materiały szkoleniowe
 • Kurs on-line: "Jak skutecznie promować i sprzedawać usługi Konsultanta Kryzysowego?" (dostęp po 31 dniach dnia zakupu szkolenia)
 • Kurs on-line Podstawy Psychologii
 • Dostęp do nagrania 2-dniowego szkolenia on-line: "Odporność psychiczna..." (dostęp po 31 dniach od dnia zakupu szkolenia)