Lista Coachów Kryzysowych

Poniżej znajduje się lista certyfikowanych i akredytowanych coachów kryzysowych. 

  • wybierz coacha kryzysowego (pomoże Ci w tym krótka notatka o specjalizacji lub szczegółowe informacje jakie możesz uzyskać na tronie internetowej danego coacha)
  • skontaktuj się bezpośrednio z wybranym coachem kryzysowym (telefonicznie lub e-mailowo)

Bydgoszcz

Renata Myczka

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 5/05/PTPT/2015); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 01/10/CKB/2015).

Specjalizuje się w pracy z kryzysach natury biznesowej i osobistej, szczególnie związanymi z rozstaniem, chorobą, kryzysem wieku średniego, poszukiwaniem własnej drogi życia.

Więcej informacji na: www.CentrumRozwoju.com.pl
Kontakt: renata.myczka@gmail.com; nr tel.: 504 860 530

Jan Lewandowski

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/02/CK/2016)

Specjalizuje się w pracy ze sprzedawcami, menedżerami, przedsiębiorcami i właścicielami firm (usługi finansowe i ubezpieczeniowe) w zakresie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w pracy, wypalenie zawodowe, konflikty, stres, strata lub niezadowolenie z pracy, szukanie pracy i wybór ścieżki kariery a także życiem osobistym np. utrata bliskiej osoby.

Więcej informacji: www.goldenline.pl/jan-lewandowski5
Kontakt: jan.lewandowski@op.pl
nr tel.: 601831414

Katarzyna Stramowska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/08/CK/2019)

Specjalizuje się w pracy z osobami przeżywającymi trudne sytuacje zarówno nagłe, jak i przewlekłe (wypadek, choroba, chroniczne napięcie, obciążenie stresem, strata (w tym żałoba, rozstanie, rozwód), relacje społeczne, problemy w pracy, pracoholizm, wypalenie zawodowe. Pomaga młodzieży i dorosłym, których dotykają kryzysy rozwojowe (rola życiowa, oczekiwania społeczne, przełom połowy życia), egzystencjalne (sens życia). Jest coachem ICF, coachem kryzysowym, trenerem specjalizującym się w obszarze rozwoju inteligencji emocjonalnej i społecznej. Jest także praktykiem mindfulness. Prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki psychoedukacji pomaga zrozumieć kryzysową rzeczywistość, odzyskać równowagę i stworzyć nowy plan działania.

Więcej informacji: www.wlasniepoto.pl
Kontakt: biuro@wlasniepoto.pl; nr tel.: 661990292; po wcześniejszym umówieniu przyjmuje również w Toruniu

Roksana Kosecka-Miernik,

akredytowany i certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu ACMK1/04/IPTK/2020)

Specjalizuje się w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, przeżywającymi trudne sytuacje zarówno nagłe, jak i przewlekłe (wypadek, choroba, wypalenie zawodowe, obciążenie stresem, strata - w tym żałoba, rozstanie, rozwód), relacje społeczne i rodzinne. Pomaga młodzieży i dorosłym, których dotykają kryzysy rozwojowe (rola życiowa, oczekiwania społeczne, przełom połowy życia), egzystencjalne (sens życia). Prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz szkolenia dla kadry pedagogicznej, dydaktyków, oraz instytucji zewnętrznych. Na co dzień współpracuje z rodzinami, dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi i psychicznymi oraz niepełnosprawnością intelektualną.

Więcej informacji: http://www/psychology.ovh oraz na facebook  Między Myślami Gabinet Psychologiczny.
Kontakt: kontakt@psychology.ovh ; nr tel: 736769627