Lista Kryzysowych MentorCoachów Finansowych™

Poniżej znajduje się lista certyfikowanych i akredytowanych coachów kryzysowych. Lista ułożona jest według miast (alfabetycznie) w jakich pracują coachowie kryzysowi.

W celu umówienia wizyty u coacha kryzysowego, należy wykonać następujące kroki:

  • znajdź interesujące Cię miasto
  • wybierz coacha kryzysowego (pomoże Ci w tym krótka notatka o specjalizacji lub szczegółowe informacje jakie możesz uzyskać na tronie internetowej danego coacha)
  • skontaktuj się bezpośrednio z wybranym coachem kryzysowym (telefonicznie lub e-mailowo)

Kraków

Michalina Choda-Niespodziewany

certyfikowany Mentorcoach kryzysowy (nr certyfikatu 1/11/KCMF/2020).

Pomagam ludziom dostrzec, że funkcjonują w chronicznym stresie, dzięki czemu dokonują zmian i nie popadają w stan kryzysu psychologicznego. W mojej praktyce wspieram klientów indywidualnych. Tych, którzy już znaleźli się w sytuacji odczuwanej jako trudność nie do zniesienia, ale też takich, którzy czują, że ta chwila jest nieunikniona i nadciąga niczym sztorm.

Więcej informacji: 
https://michalinachoda.pl
https://www.facebook.com/KryzyswKwarantannie/
https://www.linkedin.com/in/michalina-choda/

Możliwość współpracy online oraz dodatkowo w Sandomierzu.
Kontakt: coach@michalinachoda.pl; tel.: 728–826-837

Lubin

Małgorzata Łuczkowska

certyfikowany Mentorcoach kryzysowy (nr certyfikatu 1/10/KCMF/2020).

Specjalizuję się w pracy z kryzysami rodzicielskimi. Jeśli jesteś rodzicem i czujesz, że obecna sytuacja cię przerasta, próbowałaś już wszystkiego i dalej nic. Jesteś na skraju wyczerpania emocjonalnego. Od środka zjada cię, kawałek po kawałku, obezwładniające poczucie winy. Nie chcesz być dłużej bezsilną i bezradną mamą. Brakuje ci pomysłów, co jeszcze możesz zrobić, aby zamiast ciągłych kłótni, krzyków, gróźb i poczucia winy, w domu zapanowała przyjemna i spokojna atmosfera. Bez presji i pośpiechu. Bez strachu, co wyrośnie z twojej pociechy za kilka lat. Specjalizuję się także we wspieraniu osób, które doświadczają wypalenia zawodowego. Jeśli nie odczuwasz satysfakcji z wykonywanej pracy i czujesz olbrzymią pustkę w środku. Stoisz na rozdrożu i kompletnie nie wiesz, w którą stronę iść. Pomagam na nowo odkryć twoją wartość i znaleźć odpowiedź na pytanie co dalej.

Rumia

Karolina Sieńkowska

certyfikowany kryzysowy coach/mentor finansowy

Jestem certyfikowanym trenerem mentalnym, mentorem finansowym i konsultantem kryzysowym. Posiadam 10 letnie doświadczenie w pracy związanej z finansami i księgowością. Pomagam w zmianie postrzegania różnych aspektów życia z negatywnego na pozytywne, zauważam sukcesy tam, gdzie widzimy tylko rutynę i okazje tam, gdzie boimy się wkroczyć. Pokazuję jak prawidłowo wyznaczać cele i związane z nimi działania, a dzięki możliwości określenia tożsamości finansowej oraz postawy wobec pieniędzy, pomagam w prawidłowym zarządzaniu finansami w życiu prywatnym i zawodowym. Zapraszam serdecznie do współpracy.

Rzeszów

Elżbieta Sewerniak

certyfikowany kryzysowy coach/mentor finansowy nr certyfikatu KCMF1/01/2022

"Od wielu lat prowadzę własny biznes, gdzie pomagam właścicielom biznesów, doradzam w prowadzeniu biznesu oraz w wielu innych tematach związanych finansami oraz z zarabianiem pieniędzy, ale także w życiowych decyzjach. Prowadząc swoją firmę mam styczność z właścicielami różnego rodzaju biznesów, widzę z jakimi problemami się na co dzień zmagają oraz doskonale wiem jakiej pomocy potrzebują. Pomagam nowym przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie, ale także tym, którzy prowadzą biznes wiele lat, ale występujące u nich sytuacje kryzysowe zaburzają im biznes. Proponuję w pracy z ludźmi metody, które sama sprawdziłam na sobie i wiem, że są skuteczne. Lubię dzielić się wiedzą i inspirować innych. Moja wiedza ekonomiczna i psychologiczna oraz praktyczne doświadczenie trenerskie i biznesowe sprawiają, że Klienci otrzymują ode mnie wsparcie w rozwiązywaniu konkretnych problemów i realizacji założonych celów. Zapraszam do współpracy.

Więcej informacji na:

www.mentorkryzysowy.pl

email: kontakt@mentorkryzysowy.pl

telefon: 664 932 388

Rybnik

Małgorzata Oleś

certyfikowany kryzysowy coach/mentor finansowy nr certyfikatu KCMF2/11/IPTK/2020

Warszawa

Anna Daria Nowicka

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/09/CK/2019); certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 3/03/CKB/2020), certfikowany Kryzyswy Mentorcoach finansowy (nr ceryfikatu KCMF 1/12/IPTK/2020)

Specjalizuję się w pracy z osobami, które doświadczyły kryzysu zawodowego, utraty pracy, mobbingu, wypalenia zawodowego, chronicznego przeciążenia pracą lub z innych powodów musiały dokonać głębokich zmian w swojej ścieżce zawodowej lub osobistej. Pomagam również osobom przechodzącym kryzysy egzystencjalne i przełomu połowy życia. Wspieram w odnajdowaniu swojej własnej drogi, wzmacnianiu poczucia sprawstwa i osiąganiu wzrostu pokryzysowego. Prowadzę również indywidualne szkolenia z umiejętności psychospołecznych.


Więcej informacji na: www.twoja-psyche.pl i www.twoja-kariera.com.pl

Kontakt: annadarianowicka@gmail.com

tel.: 602 123 122

Tomasz Kołdrowski

Certyfikowany KryzysowY MentorCoach Finansowy (nr certyfikatu KCMF 2/02/IPTK/2021)

Pracuję z ludźmi, którzy są niezadowoleni z pewnych obszarów swego życia prywatnego lub z kariery, pragną konkretnych zmian, ale wiedzą już, że bez fachowego wsparcia z zewnątrz nie będą w stanie ich przeprowadzić. Pomagam im rozwiązać palące problemy, osiągać wspaniałe cele, zwiększyć satysfakcję i równowagę między życiem prywatnym i pracą. Popularne tematy z jakimi pracuję to: kryzysy lekkie i średnie o różnym podłożu (kryzys egzystencjalny, kryzys wieku średniego, kryzys finansowy, kryzys kariery, kryzys relacji), długotrwały stres, negatywne emocje i zmiana nawyków. Jako Career Coach pomagam odkryć, wykorzystać i rozwijać mocne strony oraz zbudować udaną karierę w oparciu o misję zawodową.

Więcej informacji na: www.tomaszkoldrowski.pl  ; www.sekretyrozwoju.com 

Kontakt: Formularze na stronie lub pisząc na maila: biuro@sekretyrozwoju.com ; kontakt@sekretyrozwoju.com