Lista Coachów Kryzysowych

Poniżej znajduje się lista certyfikowanych i akredytowanych coachów kryzysowych. Lista ułożona jest według miast (alfabetycznie) w jakich pracują coachowie kryzysowi.

W celu umówienia wizyty u coacha kryzysowego, należy wykonać następujące kroki:

  • znajdź interesujące Cię miasto
  • wybierz coacha kryzysowego (pomoże Ci w tym krótka notatka o specjalizacji lub szczegółowe informacje jakie możesz uzyskać na tronie internetowej danego coacha)
  • skontaktuj się bezpośrednio z wybranym coachem kryzysowym (telefonicznie lub e-mailowo)

Białystok

Renata Szekalska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 2/10/ACK/2018)

Specjalizuję się w pracy z ludźmi, którzy nie wierzą we własne możliwości i nie korzystają z własnego potencjału. Brak wiary w siebie utrudnia efektywne funkcjonowanie na polu zawodowym jak też stoi na przeszkodzie w prowadzeniu szczęśliwego i spełnionego życia osobistego. Każdy może schudnąć, być atrakcyjnym fizycznie, spełniać swoje marzenia, mieć szczęśliwa rodzinę, dostać awans, prowadzić własną, dobrze prosperującą działalność, być z siebie dumnym! Każdy - Ty też! Serdecznie zapraszam Cie do kontaktu, abyś spojrzał na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Możesz zmienić jakość swojego życia!

Więcej informacji na: www.renata-szekalska.pl
Kontakt: renata-szekalska@o2.pl; tel.: 607-181-077

Justyna Falkowska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/11/CK/2018)

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, które straciły już nadzieję, że będą mówić bez lęku i skrępowania w języku obcym. https://jezykobranie.pl. Poza tym jest pierwszym w Polsce praktykiem metody Rapid Transformational Therapy™ oraz autorką metody Coaching Błyskawiczny™, która szybko i skutecznie pomaga jej klientom uwierzyć w siebie, pokonać strach przed działaniem i osiągnąć to, o czym marzą.

Więcej informacji na: www.justynafalkowska.pl
Kontakt: kontakt@justynafalkowska.pl; tel.:660 662 748

Aleksandra Janowicz

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 4/09/CK/2019)

Specjalizuje się w pracy indywidualnej i grupowej z młodzieżą i osobami dorosłymi, które chcą myśleć i uczyć się hiperefektywnie, zwłaszcza języków obcych (https://olaznaczywszystko.pl), śpiewakami amatorami i zawodowcami w zakresie warszatu wokalnego i budowania pewności siebie (https://alexandra-raskolnikova.com) oraz osobami chcącymi utrzymać lub odzyskać zdrowie fizyczne (https://www.perfekcyjnapanidoktor.pl). Jako coach kryzysowy wesprze zarówno osoby prywatne (zwłaszcza w wychodzeniu z trudnych sytuacji osobistych - niezadowolenie z życia, brak motywacji, niska pewność siebie i poczucie własnej wartości, choroba, i zawodowych - wypalenie zawodowe, zmiana ścieżki kariery), jak i przedsiębiorstwa (m.in. konflikty w zespole, problemy indywidualne pracowników, niska efektywność zespołu itd.). 

Więcej informacji na: www.aleksandrajanowicz.com  
Kontakt: kontakt@justynafalkowska.pl; tel.:660 662 748

Bielsko Biała

Aleksandra Lasa

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/07/ACK/2018)

Specjalizuję się w pracy zarówno indywidualnej jak i grupowej z osobami doświadczającymi przemocy, osobami współuzależnionymi, z osobami które przechodzą w swoim życiu przez trudne zmiany takie jak: rozwód, śmierć bliskiej osoby, zdrada, kryzysy egzystencjalne czy brak poczucia sensu życia, wypalenie zawodowe. Specjalizuję się również w pracy z osobami pełniącymi funkcję rodziny zastępczej oraz z rodzicami adopcyjnymi. Ponadto od wielu lat jako trener prowadzę warsztaty rozwojowe oraz szkolenia dla różnych organizacji i instytucji głownie z tematyki przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz pomocy osobom doświadczającym przemocy.

Kontakt: ola.lasa@wp.pl; tel.: 793 696 699; po wcześniejszym ustaleniu przyjmuje również w Pszczynie, Tychach i Katowicach. 

Bochnia

Piotr Uczkiewicz

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/06/CK/2019); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/03/CKB/2020)

Specjalizuje się w pracy z osobami, które doświadczają sytuacji kryzysowych w życiu zawodowym, jak i osobistym. Pomagam dostrzec w kryzysie szansę na rozwój, osobistą przemianę oraz rozpoczęcie nowego, bardziej satysfakcjonującego etapu w życiu. Jako coach kariery wspieram osoby w świadomym zarządzaniu swoją karierą. Jako trener i doradca zawodowy zajmuje się również wszelkimi strategiami związanymi z budowaniem reputacji i zwiększenia swojej wartości osobistej na rynku pracy (Personal Branding).

Kontakt: piotr.uczkiewicz@gmail.com tel: 728 816 164

Brodnica

Łukasz Sitko

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/01/CK/2018)

Specjalizuje się w pracy z kryzysami związanymi z życiem osobistym m.in.: z rozstaniem, chorobą, utratą bliskiej osoby, osób znajdujących się w żałobie, relacje w rodzinie, przemoc (psychiczna, fizyczna) oraz poszukiwaniem własnej drogi życia. Specjalizuje się w pracy z osobami, które doświadczają u siebie lub swoich bliskich: uzależnień, współuzależnień. Wspiera młode osoby w kryzysach związanych z nauką, studiami, szukaniem pracy i wyborem ścieżki kariery.

Więcej informacji na: www.facebook.com/coachiglife; www.coachingosobistyblog.wordpress.com
Kontakt: lsitko@wp.pl

Bydgoszcz

Renata Myczka

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 5/05/PTPT/2015); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 01/10/CKB/2015).

Specjalizuje się w pracy z kryzysach natury biznesowej i osobistej, szczególnie związanymi z rozstaniem, chorobą, kryzysem wieku średniego, poszukiwaniem własnej drogi życia.

Więcej informacji na: www.CentrumRozwoju.com.pl
Kontakt: renata.myczka@gmail.com; nr tel.: 504 860 530

Jan Lewandowski

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/02/CK/2016)

Specjalizuje się w pracy ze sprzedawcami, menedżerami, przedsiębiorcami i właścicielami firm (usługi finansowe i ubezpieczeniowe) w zakresie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w pracy, wypalenie zawodowe, konflikty, stres, strata lub niezadowolenie z pracy, szukanie pracy i wybór ścieżki kariery a także życiem osobistym np. utrata bliskiej osoby.

Więcej informacji: www.goldenline.pl/jan-lewandowski5
Kontakt: jan.lewandowski@op.pl
nr tel.: 601831414

Katarzyna Stramowska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/08/CK/2019)

Specjalizuje się w pracy z osobami przeżywającymi trudne sytuacje zarówno nagłe, jak i przewlekłe (wypadek, choroba, chroniczne napięcie, obciążenie stresem, strata (w tym żałoba, rozstanie, rozwód), relacje społeczne, problemy w pracy, pracoholizm, wypalenie zawodowe. Pomaga młodzieży i dorosłym, których dotykają kryzysy rozwojowe (rola życiowa, oczekiwania społeczne, przełom połowy życia), egzystencjalne (sens życia). Jest coachem ICF, coachem kryzysowym, trenerem specjalizującym się w obszarze rozwoju inteligencji emocjonalnej i społecznej. Jest także praktykiem mindfulness. Prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki psychoedukacji pomaga zrozumieć kryzysową rzeczywistość, odzyskać równowagę i stworzyć nowy plan działania.

Więcej informacji: www.wlasniepoto.pl
Kontakt: biuro@wlasniepoto.pl; nr tel.: 661990292; po wcześniejszym umówieniu przyjmuje również w Toruniu

Roksana Kosecka-Miernik,

akredytowany i certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu ACMK1/04/IPTK/2020)

Specjalizuje się w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, przeżywającymi trudne sytuacje zarówno nagłe, jak i przewlekłe (wypadek, choroba, wypalenie zawodowe, obciążenie stresem, strata - w tym żałoba, rozstanie, rozwód), relacje społeczne i rodzinne. Pomaga młodzieży i dorosłym, których dotykają kryzysy rozwojowe (rola życiowa, oczekiwania społeczne, przełom połowy życia), egzystencjalne (sens życia). Prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz szkolenia dla kadry pedagogicznej, dydaktyków, oraz instytucji zewnętrznych. Na co dzień współpracuje z rodzinami, dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi i psychicznymi oraz niepełnosprawnością intelektualną.

Więcej informacji: http://www/psychology.ovh oraz na facebook  Między Myślami Gabinet Psychologiczny.
Kontakt: kontakt@psychology.ovh ; nr tel: 736769627

Częstochowa

Renata Włodarczyk

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 4/05/CK/2017), certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 2/06/CKB/2017)

Specjalizuję się w pracy z osobami, które doświadczyły kryzysu zawodowego, wypalenia zawodowego i osobistego, stresu związanego ze zmianą pracy, oraz wszelkimi zmianami, które kryzys wywołał. Pomagam zrozumieć i odnaleźć moc i chęć życia na nowych zasadach.

Kontakt: wlodarren@poczta.fm; nr tel.: 692-368-707

Ełk

Aneta Zamojska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 15/11/CK/2014)

Więcej informacji na: www.anetazamojska.pl
Kontakt: coachmazury@onet.pl

Eliza Przyborowska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/07/CK/2017)

Więcej informacji na: www.elizaprzyborowska.com
Kontakt: tel.: 509-629 579;
poczta@elizaprzyborowska.com

Gliwice

Katarzyna Kubit

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/09/CK/2016); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/09/CKB/2016)

Specjalizuje się w pracy z klientem w kryzysie na tle wypalenia zawodowego i życiowego oraz kryzysie połowy życia. Współpracuje z organizacjami w obszarze działań ukierunkowanych na przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu pracowników.

Więcej informacji na www.katarzynakubit.com
Kontakt: k.kubit@op.pl; nr tel. 692095295

Paulina Wasilewska-Pławecka

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu CMK4/04/IPTK/2020)

Specjalizuję się w pracy z osobami w kryzysach relacji partnerskich, małżeńskich a także relacji rodzic-dziecko. Pomagam w trudnym czasie rozstań czy rozwodów. jestem wsparciem dla osób z tendencją do izolacji społecznej, trudnościami w wychowywaniu dzieci, trudnościami w znajdowaniu rozwiązań, planowaniu i podejmowaniu decyzji. Pracuję również z osobami doświadczającymi żalu po stracie (pomoc w kryzysie żałoby i straty), chcących wrócić do życia sprzed kryzysu.

Więcej informacji na:  www.efektplawecka.pl 
Kontakt: kom. 508 358 757, biuro@efektplawecka.pl / paulinah1@poczta.onet.pl

Gorzów Wielkopolski

Anna Bezdziecka

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/10/CK/2017)

Specjalizuje się w pracy z kobietami, które doświadczyły kryzysu zawodowego, stresu związanego ze zmianą bądź utratą pracy, wypalenia zawodowego i osobistego w tym silnie odczuwających przełom połowy życia oraz kryzysu związanego z utratą bliskiej osoby. Pomagam im w odzyskaniu równowagi, wykreowaniu właściwej ścieżki zawodowej, odnalezieniu na nowo sensu i celu w życiu oraz w odzyskaniu siły i odwagi do realizacji swoich najśmielszych marzeń i projektów.

Więcej informacj na: www.annabezdziecka.pl 
Kontakt: annabezdziecka-kontakt@wp.pl ; nr tel. 606745220

Danuta Nawrocka

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 3/01/CK/2019)

Specjalizuje się w life coachingu dorosłych oraz coachingu młodzieży powyżej 16. roku życia. Pasjonuje mnie wszystko, co wiąże się z rozwojem osobistym, zgłębianiem samoświadomości, zwiększaniem zasobów wewnętrznych i podnoszeniem zadowolenia z jakości życia. Prowadzę również warsztaty dla dzieci i młodzieży w zakresie rozwoju osobistego, oraz sesje coachingowe.

Więcej informacj na:  
Kontakt: dna83@onet.eu;tel.:  502 941 339

Jawor

Danuta Nowak

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu 2/03/CK/2019)

Specjalizuje się w pracy z osobami, które doświadczyły kryzysu związanego z sytuacjami losowymi, w tym m.in.: wypadku,nagłej choroby, utraty bliskiej osoby a także z tymi, które dotkliwie odczuwają przełom połowy życia. Wspieram pragnących zmienić swoje środowisko, miejsce zamieszkania.

Więcej informacji na: www.dna-coaching.pl 
Kontakt: danuta.nowak.hr@gmail.com; Tel. +48 605827556;
Po wcześniejszym ustaleniu przyjmuje również w: Lubin, Jelenia Góra, Wrocław.

Jaworzno

Patrycja Guja

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/12/CK/2016)

Specjalizuje się w kryzysach natury osobistej i zawodowej

Katowice

Mateusz Brol

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/11/CK/2015)

Kontakt: kontakt@mateuszbrol.pl; nr tel.  785445350; opcjonalnie Gliwice
Więcej informacji na: www.mateuszbrol.pl

Jowita Trzaska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/08/CK/2016) oraz coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 5/06/CKB/2017)

Pomaga klientom ZROZUMIEĆ i UJARZMIĆ ich kryzysy osobiste oraz zawodowe. Dzięki temu mają szansę uwolnić się od trudnej dla nich przeszłości i ponownie zacząć cieszyć się życiem. Pracuje głównie z kryzysami wynikającymi z: odejścia bliskiej osoby, problemów w związku, trudnych relacji, niezadowolenia z życia, wypalenia zawodowego i poszukiwania nowej ścieżki zawodowej.

Więcej informacji na: www.jowitatrzaska.pl
Kontakt: kontakt@jowitatrzaska.pl; nr tel.: +48 501 745 694

Beata Rybak

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/02/CK/2019) oraz certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 1/03/CKB/2019)

Specjalizuje się w pracy zarówno indywidualnej, jak i grupowej z osobami, które chcą podnieść jakość Swojego życia. Pomagam im w przepracowaniu w sposób adaptacyjny i rozwojowy trudnych sytuacji, kryzysów natury osobistej i zawodowej.

Więcej informacji na www.kreacja-consulting.pl
Kontakt: kreacja.kontakt@gmail.com ; nr tel. 728 353 149; po wcześniejszym ustaleniu przyjmuje również w Krakowie.

Tamara Majos

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 3/09/CK/2019)

Specjalizuje się w kryzysach występujących u ludzi aktywnie uprawiających sport (młodzież od 15 roku życia i dorośli), w kryzysach występujących w grupach czyli kryzysy w organizacjach, drużynach sportowych w kryzysach związanych z emocjami (nadmierny lęk, strach , stres, nadmierne pobudzenie)

Więcej informacji na: www.tamaramajos.pl
Kontakt: tamara.majos@gmail.com; nr tel. 791887781; Przyjmuje również w Zawierciu.

Kolobrzeg

Grażyna Myczkowska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/06/CK/2016)

Specjalizuje się w kryzysach natury biznesowej i osobistej. Wspiera zarządy firm i menedżerów w kryzysach związanych z wprowadzeniem zmian w organizacji oraz przywództwem. Osobom indywidualnym pomaga znaleźć zasoby, aby zmierzyć się z kryzysem związanym z chorobą nowotworową (własną i osoby najbliższej), rozpadem związku, zmianą pracy, poszukiwaniem własnej drogi życiowej.

Więcej informacji na www.ariwo.com.pl
Kontakt: g.myczkowska@ariwo.com.pl; nr tel. 512639323; opcjonalnie KOSZALIN

Kraków

Artur Chaberski

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 3/07/CK/2016); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/07/CKB/2016)

Specjalizuje się w kryzysach występujących w firmach rodzinnych, sytuacjach trudnych i konfliktowych w miejscu pracy. W sytuacjach utraty, wypalenia zawodowego, stresu, zmiany, trudności adaptacyjnych i kariery w kontekście biznesowym.

Kontakt: achaberski@gmail.com; nr tel.  790600225; skype: achaberski

Anna Bajorek-Dołba

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 3/10/CK/2016)

Specjalizuje się w pracy z kryzysami w życiu zawodowym i w biznesie oraz dotyczącymi poszukiwania swojej drogi i równowagi życiowej. W swojej pracy łączy metody klasyczne z niekonwencjonalnymi, pomaga klientom w rozwiązywaniu ich problemów z wykorzystaniem efektu synergii coachingu (tradycyjnego i kryzysowego), hipnoterapii i metod kwantowych.

Więcej na www.altiore.eu
Kontakt: anna@altiore.eu; nr tel. 797 601 508; Opcjonalnie JASŁO

Joanna Lange

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/12/CK/2016)

Specjalizuje się w pracy z osobami, które przeżywają kryzys utraty osoby bliskiej (śmierć lub rozwód), które zmagają się z trudnościami w związku lub zdecydowały się na rozwód - przejść przez ten okres w możliwie najlepszy sposób, stanąć na nogi i zbudować podwaliny pod nowy etap życia. Pomaga też ludziom dojrzałym, których dopadł kryzys przełomu życia lub wypalili się zawodowo w dostrzeżeniu nowych możliwości, odzyskaniu siły i odwagi, żeby po nie sięgnąć.

Więcej informacji na www.joannalange.pl
Kontakt: lange.joanna@gmail.com;
nr tel.: 506 66 89 64

Agata Pampuch-Bąk

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/08/CK/2018)

Specjalizuje się w tematyce trudnych doświadczeń porodowych oraz kryzysów duchowych. Jest medytujący nauczycielem i pedagogiem, coachem, coachem kryzysowym, pasjonatką i promotorką idei Rodzicielstwa Bliskości. Prywatnie, spełniona kobieta i mama. Możliwy kontakt w języku polskim i angielskim.

Kontakt: agatabak2@gmail.com; nr tel.: 518 968 732; możliwość spotkań również w Skawinie

Iwona Umławska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/07/CK/2019)

Specjalizuje sie w coachingu transformacyjnym - głęboka zmiana wewnętrzna, poszerzenie samoświadomości. I w coachingu relacji - relacji z samym sobą, bliskimi i osobami dla nas ważnymi.Wspieram i pomagam osobom w trudnych sytuacjach życiowych, bądź przeżywających kryzysy - samotność, śmierć, rozstanie, rozwód, choroby. Prowadzę warsztaty rozwojowe w różnych przedziałach wiekowych (25-35; 35-50 i 50 plus). Jestem dla każdego kto potrzebuje wsparcia. Moją pasją jest wspieranie seniorów, którzy często nie potrafią poradzić sobie z samotnością. Akceptuję i przyjmuję w pełni człowieka ukształtowanego przez swoją osobistą historię życia.

Kontakt: iwonaweronika1@o2.pl; nr tel.: 694 309 777

Ewelina Foryciarz

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/08/CK/2019)

Specjalizuje sie w pracy z osobami, które zmagają się z wypaleniem zawodowym oraz utratą pracy. Pracuję z osobami, które nie odczuwają satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej, chcący odnaleźć swoją ścieżkę zawodową lub ją zmienić, stworzyć nowy plan zawodowy. Współpracuję z firmami, które realnie doświadczają braku rozwoju. Ponadto współpracuję w osobami, które zmagają się w swoim z doświadczeniem straty oraz choroby. Wieloletnie doświadczenie z zakresu ochrony zdrowia pozwala mi na skuteczną współpracę w tym obszarze.

Więcej informacji na: www.motiflow.pl
Kontakt: ewelina.foryciarz@motiflow.pl; nr tel.: 604 337 996

Anna Moszko

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/09/CK/2019)

Specjalizuje się w pracy z zespołami, parami oraz indywidualnie. Mam doświadczenie w pracy z imigrantami zarobkowymi przechodzącymi adaptację do życia na imigracji (możliwość pracy w językach angielskim, francuskim i hiszpańskim). Pracuję również z rodzicami próbującymi pogodzić życie rodzinne i zawodowe (jestem certyfikowaną Edukatorką Rodziców i certyfikowaną Edukatorką Wczesnego Dzieciństwa). Pracuję też z osobami doświadczającymi chronicznego stresu i przechodzącymi duże zmiany życiowe jak przebranżowienie, przeprowadzka, przebudowywanie tożsamości, wartości i celów życiowych. Prywatnie spełniona żona, mama, przedsiębiorca od 2011 roku, podróżniczka.

Więcej na www.wszystkoostresie.pl
Kontakt: kontakt@wszystkoostresie.pl; nr tel.: 663-910-818; przyjmuje również w Niepołomicach

Michalina Choda-Niespodziewany

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfiaktu CMK2/04/IPTK/2020), certyfikowany kryzysowy coach/mentor finansowy nr certyfikatu KCMF1/11/IPTK/2020

Pomagam ludziom dostrzec, że funkcjonują w chronicznym stresie, dzięki czemu dokonują zmian i nie popadają w stan kryzysu psychologicznego. W mojej praktyce wspieram klientów indywidualnych. Tych, którzy już znaleźli się w sytuacji odczuwanej jako trudność nie do zniesienia, ale też takich, którzy czują, że ta chwila jest nieunikniona i nadciąga niczym sztorm.

Więcej informacji: 
https://michalinachoda.pl
https://www.facebook.com/KryzyswKwarantannie/
https://www.linkedin.com/in/michalina-choda/

Możliwość współpracy online oraz dodatkowo w Sandomierzu.
Kontakt: coach@michalinachoda.pl; tel.: 728-826-837

Justyna Pomykała

certyfikowany coach/mentor kryzysowy (nr certyfikatu CMK2/11/IPTK/2020)

Specjalizuję się w coachingu biznesowym. Wspieram liderów w obszarach związanych z zarządzaniem zespołami oraz ich rozwojem. Pracuję z osobami, które chcą rozwinąć osobowość, pogłębić samoświadomość a także takimi, które doświadczają kryzysu wypalenia zawodowego, utraty pracy, poczucia wewnętrznej pustki, samotności, lub niskiego poczucia własnej wartości. Wspieram w odnalezieniu własnej drogi życiowej, osiągnięciu wewnętrznej harmonii i rozwoju kompetencji miękkich niezbędnych do realizacji celów zawodowych i życiowych.

Więcej informacji: 
https://www.linkedin.com/in/justyna-pomykala/
E-mail: justyna.pomykala@outlook.com
Telefon: +48 733 638 912

Możliwość współpracy stacjonarnej w Krakowie, Rzeszowie lub online.
English sessions are also availiable.

Lubaczów

Diana Puchalska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/02/CK/2018)

Specjalizuję się w pracy z kryzysami natury osobistej, szczególnie związanymi z rozstaniem, chorobą, kryzysem wieku średniego i poszukiwaniem własnej drogi życiowej. Pracuję również z osobami, które doświadczają u siebie lub swoich bliskich uzależnień lub współuzależnienia. Posiadam przygotowanie teoretyczne poparte praktyką zawodową w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi oraz z problemami neurologicznymi.

Więcej informacji na: www.psychodia.pl 
Kontakt: diana.puchalska@gmail.com, tel. 511 035 215 (przyjmuje również w Rzeszowie)

Lubin

Sylwia Pęczkowicz-Kuduk

certyfikowany coach/mentor kryzysowy (nr. certyfikatu CKM1/06/IPTK/2020)

Specjalizuje się w różnych rodzajach kryzysu ( w tym interwencji kryzysowej) , które warto przekuć w sukces lub nowe spojrzenie na życie. Podejmuje różnego rodzaju prace z klientem od kryzysów egzystencjalnych , rodzinnych, zawodowych po społeczne. Pracuje z grupami i indywidualnie, wykorzystując różne narzędzia.Posiadam inne kwalifikacje, które uzupełniają prace w coachingu ( m. in. sprawy rodzinne i karne w postępowaniu sądowym).

Przyjmuje również we Wrocławiu oraz on-line

Kontakt: tel. 691737713 , email: sp.karmina@wp.pl

Małgorzata Łuczkowska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu 3/10/CK/2019)., certyfikowany kryzysowy coach/mentor finansowy (nr certyfikatu KCMF1/10/IPTK/2020)

Specjalizuję się w pracy z kryzysami rodzicielskimi. Jeśli jesteś rodzicem i czujesz, że obecna sytuacja cię przerasta, próbowałaś już wszystkiego i dalej nic. Jesteś na skraju wyczerpania emocjonalnego. Od środka zjada cię, kawałek po kawałku, obezwładniające poczucie winy. Nie chcesz być dłużej bezsilną i bezradną mamą. Brakuje ci pomysłów, co jeszcze możesz zrobić, aby zamiast ciągłych kłótni, krzyków, gróźb i poczucia winy, w domu zapanowała przyjemna i spokojna atmosfera. Bez presji i pośpiechu. Bez strachu, co wyrośnie z twojej pociechy za kilka lat. Specjalizuję się także we wspieraniu osób, które doświadczają wypalenia zawodowego. Jeśli nie odczuwasz satysfakcji z wykonywanej pracy i czujesz olbrzymią pustkę w środku. Stoisz na rozdrożu i kompletnie nie wiesz, w którą stronę iść. Pomagam na nowo odkryć twoją wartość i znaleźć odpowiedź na pytanie co dalej.

Lublin

Joanna Mirowska - Wieczorek

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 3/05/PTPT/2013)

Kontakt: j.mirwie@gmail.com; nr tel.: 601 95 77 43 
Więcej informacji na: www.pzpviamed.pl

Jerzy Wieczorek

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 3/05/PTPT/2013)

Kontakt: j.mirwie@gmail.com; nr tel.: 601 95 77 43 
Więcej informacji na: www.pzpviamed.pl

Ewelina Bondyra-Łuczka

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/04/ACK/2016); certyfikowanych coach Kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/04/CKB/2016)

Specjalizuję się w pracy z kryzysami w kontekście biznesowym oraz w kryzysach natury osobistej. Zajmuję się głównie takimi zagadnieniami jak stres, konflikty, pracoholizm, mobbing, wypalenie zawodowe oraz kryzysy związane ze zmianą. Interesuję się psychologią porażki i nowymi trendami na rynku pracy.

Więcej informacji na: www.bondyraluczka.pl 
Kontakt: kontakt@bondyraluczka.pl; nr tel.: 511 139 225; opcjonalnie przyjmuje w Zamościu i Warszawie

Łódź

Małgorzata Trznadel,

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/09/ACK/2016), certyfikowany coach kryzysowy w biznesie nr certyfikatu CKB1/09/IPTK/2020

Specjalizuję się w pracy z osobami, które doświadczają u siebie lub swoich bliskich: wypalenia zawodowego i osobistego; uzależnień, współuzależnień i nawrotów; stresu związanego z nowym zyciem po rozwodzie. Pomagam zrozumieć i odnaleźć odwagę życia i pracy w zgodzie ze sobą oraz skutecznie wspierać bliskich w zmaganiu się z trudnymi sytuacjami.

Więcej na MalgorzataTrznadel.pl
Kontakt: kontakt@MalgorzataTrznadel.pl; nr tel. 791 407 421 (tylko do kontaktu sms); skype: cb.malgorzata

Małgorzata Kołodziejczak

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/04/CK/2017)

Specjalizuje się w pracy z osobami, które zarządzając ludźmi, zespołami stają w obliczu różnorodnych problemów, konfliktów i sytuacji kryzysowych. Jest autorką i współautorką publikacji z zakresu coachingu: Zarządzanie zmianą a coaching – w poszukiwaniu synergii, Coaching zespołowy czyli jak poprowadzić grupę ku efektywnemu rozwiązywaniu problemów, Kultura organizacyjna a coaching.

Kontakt: kolodziejczakmalgosia@gmail.com; nr tel.: 606 222 155

Karolina Lewandowska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/05/CK/2017), certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu CKB1/10/IPTK/2020)

Specjalizuje się w pracy z osobami mierzącymi się z kryzysami natury osobistej oraz biznesowej. Pracuje z przedsiębiorcami, właścicielami firm oraz kadrą managerską. Wspiera w efektywnym wyjściu z kryzysów takich jak wypalenie zawodowe, stres w miejscu pracy, zmiana ścieżki kariery (zmiana pracy, objęcie nowego stanowiska, rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej), utrata pracy, mobbing, konflikty w zespole, przeciążenie pracą, problemy z zachowaniem równowagi między życiem osobistym i zawodowym. Wspiera również młode osoby w kryzysach związanych z nauką, studiami oraz wyborem ścieżki zawodowej. Pomaga osobom prywatnym w rozwiązywaniu kryzysów natury osobistej takich jak min. utrata zdrowia (własnego lub osoby bliskiej), problemy macierzyńskie, relacje w rodzinie, rozpad związku, rozwód oraz przemoc (psychiczna, fizyczna, ekonomiczna) wobec kobiet.

Więcej informacji na www.facebook.com/KarolinaWalczynskaCoaching/
Kontakt: karolinaa.walczynska@gmail.com; nr tel.: 692 984 708

Aldona Roda-Teodorczyk

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 4/04/CK/2019)

Specjalizuje w pra­cy z osoba­mi zma­ga­ją­cym się z kryzysem związanym ze stratą. Dotyczy to wielu sfer życia: Zawodowej(wypalenie, awans bądź jego brak, strata pracy i inne); Osobistej (bolesne rozstania, zdrada, rozwody, zerwane więzy, samotność i inne); Zdrowotnej (ciężka choroba, umieranie, śmierć). Szczególnie bliska jej sercu jest praca z osobami zmagającymi się z chorobą nowot­worową, tak czyn­ną jak i w regresji. Doświad­czanie choro­by nowot­worowej zazwyczaj doty­czy całej rodziny pac­jen­ta, pracu­je więc również z osoba­mi wspierający­mi chorego, którym częs­to jest równie trud­no jak oso­bie dotkniętej chorobą bezpośred­nio.

Więcej infor­ma­cji na: www.rodaaldona.com
Kontakt: Ada.roda1@gmail.com; nr tel.: 519 134 12

Edyta Bartosiewicz

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 5/04/CK/2019), certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr. certyfikatu CKB1/06/IPTK/2020)

Maciej Samolej

certyfikowany coach/mentor kryzysowy (nr certyfikatu CKM1/09/IPTK/2020)

Specjalizuję się w kryzysach rozwojowych, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży licealnej, studentów oraz absolwentów studiów (przedział wiekowy 16-26 lat) oraz w kryzysach wynikających z wypalenia zawodowego/utraty pracy, ze szczególnym uwzględnieniem mężczyzn/kobiet przed 35 rokiem życia.

Więcej informacji na: www.samolejcoaching.pl 

Kontakt: samolej.coaching@gmail.com lub telefon 663-771-983, po wcześniejszym umówieniu możliwość dojazdu do klienta.

Olsztyn

Magdalena Bodnar

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 6/10/CK/2017)

Specjalizuje się w pracy z menadżerami oraz pracownikami, którzy doświadczają kryzysów w relacjach biznesowych tj. zagrożenie wypaleniem zawodowym, stres, sytuacje konfliktowe, mobbing. Pomagam również osobom, które doświadczają kryzysów rozwojowych.

Elżbieta Puchalska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/01/CK/2019)

Specjalizuje się w pracy z ludźmi, którzy doświadczyli kryzysów wynikających z: wypalenia zawodowego, stresu związanego ze zmianą bądź utratą pracy lub poszukiwaniem właściwej pracy oraz kryzysów osobistych w tym kryzysu przełomu połowy życia. Pomogę zrozumieć kryzysową rzeczywistość , odzyskać równowagę i chęć do życia. Pomogę wykreować od nowa, właściwą ścieżkę kariery , odzyskać siłę i odwagę do realizacji swoich marzeń i projektów.

Kontakt: elzbieta.puchalska@interia.pl tel.:+48 508 313 457

Opole

Teresa Buchta

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/02/CK/2019)

Specjalizuję się w pomaganiu innym. Pomagam w uwalnianiu życiowej siły i twórczego potencjału. Moja wieloletnia praca z ludźmi pozwoliła mi odkryć w sobie szczególną pasję do wspierania innych w poradzeniu sobie z emocjonalnymi trudnościami, w odzyskaniu równowagi utraconej w wyniku trudnych wyzwań życiowych, stresu oraz w postawieniu pierwszych kroków w kierunku odnalezienia nowego celu.

Kontakt: teresa.buchta@onet.pl

Paulina Kliś

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 4/10/CK/2019)

Specjalizuję w pracy z kobietami w ciąży oraz kryzysem związanym z nieplanowaną ciążą, pomagam również w kryzysach związanych z utratą sensu w życiu, zmianą pracy oraz wszelkimi trudnościami takim jak rozstanie, konflikty . Pomagam klientom wyjść z sytuacji kryzysu oraz wykorzystać jego potencjał do osiągania swoich celów. Pracuję również z pośrednikami nieruchomości, handlowcami, sprzedawcami oraz liderami, którzy chcą poprawić swoją skuteczność.

Kontakt: tel.: 737 985 865, e-mail: paulinaklisfacebook@gmail.com

Płock

Anna Terebińska

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/08/ACK/2016)

Specjalizuje się w pracy z osobami współuzależnionymi, ofiarami przemocy, po rozstaniu, stracie, w żałobie.

Kontakt: anna.terebinska@o2.pl; nr tel.  506 640 899; skype: anna_terebinska

Poznań

Elżbieta Kaźmierczak - Gałka

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 9/10/CK/2013)

Kontakt: 667 519 406

Aleksandra Prysłopska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/02/CK/2016)

Kontakt: pryslopska.aleksandra@gmail.com; nr tel.: 606 919 169

Olga Gajewska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/02/CK/2017)

Specjalizuje się w pomocy przy odnajdywaniu i tworzeniu od nowa ścieżki kariery w wieku średnim, w pracy przy pokonywaniu wypalenia zawodowego, wsparciu w zmęczeniu i frustracji po programach Top Talent oraz w pomocy przy wychodzeniu z kryzysów, których skutki odczuwasz na polu swojej kariery zawodowej.

Więcej informacji na: re-focus.pl
Kontakt: kontakt@re-focus.pl oraz tel: +48 607 621 816; opcja: Bydgoszcz po wcześniejszym uzgodnieniu

Krystyna Marczak

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 3/04/CK/2019)

Specjalizuje się w pracy z rodzicami. Z tymi, którzy chcieliby realizować swoje cele oraz zadbać o swoje potrzeby, jak i tymi, którzy stracili partnera - są w żałobie i samodzielnie mierzą się z trudem wychowania dzieci. Pomagam rodzicom w budowaniu trwałej relacji rodzic-dziecko opartej na empatii i szacunku wykorzystując m.in. moją autorską metodę Bajkoterapii.

Więcej informacji na: skrzydlatyrodzic.pl 
Kontakt: kontakt@skrzydlatyrodzic.pl oraz tel: 722 393 289

Anna Lisek

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 4/08/CK/2019)

Specjalizuję się w kryzysach rozwojowych spowodowanych zewnętrznymi wydarzeniami krytycznymi u dorosłych zarówno w kontekście biznesowym oraz w kryzysach natury osobistej. Współpracuję w zakresie psychologi sukcesu i porażki, generatorów stresu, konfliktów i asertywności, pracoholizmu, mobbingu, wypalenia zawodowego oraz kryzysów związanych ze zmianą. Moją misją jest pomagać ludziom w ich rozwoju, odzyskaniu harmonii życia oraz doskonaleniu ich efektywności i skutecznościrapii.

Kontakt: tel.: 783043355

Pruszków

Dominika Bartmann-Wojda

certyfikowany i akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/05/ACK/2019)

Specjalizuję się w pomocy kobietom doświadczającym chronicznego stresu w życiu domowym, zwłaszcza kobietom ofiarom przemocy domowej innej niż fizyczna (przemoc psychiczna, ekonomiczna, seksualna) i matkom dzieci chorych i z zaburzeniami rozwoju, m.in. ze spektrum autyzmu. W pracy z klientem wykorzystuję praktykę uważności (jestem nauczycielem Mindfulness Association).

Kontakt: bartmanndominika@gmail.com tel.: 608 433 259; Przyjmuje również w Grodzisku Mazowieckim.

Radom

Monika Nowotnik-Kozicka

akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/05/ACK/2017); certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 1/05/CKB/2017)

Specjalizuje się w pracy z osobami, które doświadczają sytuacji kryzysowych zarówno w życiu zawodowym, jak również w osobistym. Pracuje w obszarach: efektywnego rozwiązywania konfliktów w zespole i w relacjach z bliskimi, profilaktyce zapobiegania wypaleniu zawodowemu i osobistemu oraz rozwoju lub zmiany ścieżki kariery zawodowej. Jako interwent kryzysowy, wspiera osoby doświadczające kryzysów życiowych związanych z egzystencją i wydarzeniami losowymi. Posiada uprawnienia do tworzenia i prowadzenia szkoleń psychoedukacyjnych w języku polskim i angielskim.

Kontakt: m.nowotnik.kozicka@gmail.com; nr tel.: 604 802 213

Radomsko

Małgorzata Bogacka

akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: CMK1/08/IPTK/2020)

Pracuję z klientami indywidualnymi i grupowymi. Specjalizuję się w pracy w obszarach radzenia sobie z trudnymi i kryzysowymi sytuacjami w życiu osobistym i miejscu pracy dotyczącymi: rozwoju, zmiany, efektywnego przewodzenia w zespole, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i osobistemu, stresowi, mobbingowi. Prowadzę także szkolenia i doradztwo z tego zakresu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem doświadczającym przemocy w rodzinie, współuzależninym, wykluczonymi z powodu wieku, niepełnosprawności i Inn., a także pełniącym funkcję rodziny zastępczej, czy adopcyjnej. Wspieram osoby doświadczające kryzysów życiowych. Wspieram kobiety w świadomym rozwoju. W pracy kieruję się filozofią rozumienia Człowieka, jako spójnej całości funkcjonującej w wielu obszarach, w których doświadcza sytuacji trudnych i kryzysów.

Kontakt: m.bogacka38@gmail.com, tel.609 690 609 

Rzeszów

Izabela Boratyńska

akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 2/06/CK/2018)

Specjalizuje się w kryzysach w związkach. Wspiera pary w budowaniu bliskości, zaufania i partnerskich relacji. Pracuje także z osobami porzuconymi/ w trakcie rozwodu, pomaga im uporać się z żalem po stracie i odnaleźć w nowej rzeczywistości. Dla kobiet, które "kochają za bardzo" stworzyła program #Szczęśliwe_Kobiety, w którym pomaga im uwolnić się z toksycznych związków i odbudować swoje poczucie własnej wartości. Wspierając się swoim doświadczeniem w pokonywaniu życiowych zakrętów pomaga osobom zmagającym się z chronicznym stresem, kryzysem emocjonalnym, odnaleźć wewnętrzną równowagę, radość i swoje miejsce w życiu.

Więcej informacji na: http://www.ibCoaching.plhttps://www.facebook.com/IzabelaAnnaBoratynska/
http://dobrycoach.pl/coach/izabela-boratynska

Kontakt: ibcoaching.kontakt@gmail.com; nr tel.:  533 889 000

Sochaczew

Piotr Kapusta

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/09/CK/2017)

Specjalizuje się w coachingu kariery, pracy z młodzieżą, life coachingu i coachingu w ujęciu chrześcijańskim. W związku z tym, oferuję pomoc w rozwiązywaniu kryzysów zawodowych, kryzysów duchowych, rozwojowych i egzystencjalnych.

Szczecin

Anna Rosiak

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 12/11/CK/2014); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 14/12/CKB/2014)

Specjalizuję się w pracy z managerami, pomaga im odkryć wewnętrzne zasoby do mierzenia się wyzwaniami przywództwa (przewlekły stres, konflikt wartości, dbanie o poziom własnej energii, work-life balance, wypalenie zawodowe itp.) oraz osobom doświadczającym trudności w relacjach - wspierając ich w budowie samoświadomości w zakresie potrzeb, wartości, tożsamości i najważniejszych życiowych celów.

Więcej informacji na: coachkryzysowy.eu
Kontakt:
 kryzysowycoach@gmail.com; nr tel. 888258501

Joanna Moroń

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 13/12/CK/2015); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 2/10/CKB/2015)

Specjalizuje się w kryzysach sytuacyjnych związanych np. ze zmianą kierunku kariery zawodowej oraz kryzysach egzystencjalnych.

Więcej informacji na: www.expertcoaching.pl
Kontakt: Joanna.moron@gmail.com ; nr tel. 794 155 873

Maria Czerniecka

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 3/05/CK/2017)

Specjalizuję się w pracy z kryzysami związanymi z żalem po stracie (osób bliskich, rzeczy waznych - pracy, celów, marzeń), przeżywaniem kryzysów przelomu życia, wypaleniem życiowym.

Kontakt: m_czerniecka@tlen.pl; nr tel. 602 612 694

Ewa Łabieniec

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 3/08/CK/2019)

Specjalizuję się w pracy z osobami w kryzysach rozwojowych, sytuacyjnych, egzystencjalnych. Związanych z życiem prywatnym (kryzysy związane z relacjami, konfliktami, wychowywaniem dzieci, wypaleniem) i z karierą zawodową (wypalenie, strata, niezadowolenie z pracy, wybór/zmiana ścieżki kariery, radzenie sobie z sytuacjami trudnymi, konfliktami, szukanie pracy).

Więcej informacji na: www.uwazne.pl
Kontakt:doradztwo@uwazne.pl; nr tel. 697 700 603

Świdnica

Marcin Kuc

certyfikowany i akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/08/ACK/2018)

Specjalizuje się w life i job coachingu a także poradnictwie dla dzieci, młodzieży i dorosłych z trudnościami w zachowaniu się i zaburzeniami emocji - coaching kryzysowy.

Więcej informacji na: cet-swidnica.pl
Kontakt: kuc.marcin@interia.eu; nr tel.: 663 373 042; możliwość spotkania również w Wałbrzychu

Tarnobrzeg

Agnieszka Siekierska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: CMK1/04/IPTK/2020)

Specjalizuje się w pracy z osobami, które doświadczają trudnych sytuacji w życiu osobistym takich jak: rozwód, rozstanie, utrata osoby bliskiej, pracy, doznającymi silnego stresu i braku poczucia sensu życia. Pomagam w odzyskaniu równowagi i spokoju wewnętrznego.

Toruń

Izabela Borejko

akredytowany i certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu 1/03/ACK/2020)

Specjalizuję się w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz osobami doświadczającymi wypalenia zawodowego, stresu, starających się zmienić swoje nawyki. Pomagam osobom w ich kryzysach oraz rozwoju osobistym. Współpracuję również z uczeniami jako wykładowca z zakresu psychologii oraz wspierając studentów i absolwentów w ich rozowju osobistym i zawodowym. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla kadry pedagogicznej, dydaktyków, menedżerów oraz instytucji zewnętrznych. Więcej informacji na: facebook wipisując Inspiracja Doradztwo i Edukacja Izabela Borejko - psycholog, trener,

Kontakt: iza_borejko@o2.pl
tel.
796-179-362

Magdalena Kamińska

certyfikowany coach/mentor kryzysowy (nr certyfikatu CMK3/11/IPTK/2020)

Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia)

Danuta Rocławska

certyfikowany i akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/01/ACK/2016)

Specjalizuje się w pracy z menedżerami, przedsiębiorcami i właścicielami strat-up’ów w zakresie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w pracy (wypalenie zawodowe, konflikty, stres).

Więcej informacji na: mscoaching.pl
Kontakt: danuta.roclawska@mscoaching.pl; nr tel.: 535 265 675

Anna Piwońska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 13/11/CK/14); certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 3/12/CKB/2014)

Kontakt: anna.piwonska@hotmail.com

Katarzyna Dolak-Mazurek

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/09/CK/2017) oraz certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 1/09/CKB/2017)

Specjalizuje się w pracy z z osobami doświadczającymi kryzysów i trudności wynikających z pracy po za miejscem swojego zamieszkania, w szczególności z osobami pływającymi. Pomagam w poradzeniu sobie z rozłąką, z poczuciem bezsilności, w ułożeniu relacji osobistych i zawodowych. Uczę sposobów na płynne i łagodne przechodzenie z rzeczywistości domowej w zawodową i odwrotnie.

Więcej informacji na: www.dolakcoach.pl lub profil na fb: Katarzyna Dolak-Mazurek
Kontakt: dolak@op.pl; nr tel.: 668012952

Piotr M. Łabuz

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/06/PTPT/2012); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/7/CKB/2012)

Obecnie nie przyjmuję klientów na coaching i coaching kryzysowy.

dr Elżbieta Kluska-Łabuz

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/05/PTPT/2013); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/7/CKB/2013)

Więcej informacji TUTAJ

Aldona Nowakowska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 4/03/CK/2017) oraz certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 2/03/CKB/2017)

Specjalizuje się we wsparciu w procesie zmian i powrocie do emocjonalnej równowagi, wykorzystując najnowsze opracowania i metody z dziedzin psychotraumatologii, psychologii, neuronauki i psychosomatyki, ze szczególnym uwzględnieniem metody Somatic Experiencing.

Więcej informacji na: www.mindflow.studio 
Kontakt: kontakt@mindflow.studio; nr tel.: 508 330 580

Jolanta Hildebrandt

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/03/CK/2019)

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, które doświadczają zachwiania równowagi emocjonalnej i życiowej w związku z przechodzeniem momentów zwrotnych, krytycznych, przełomowych w swoim życiu i stają przed pytaniem o to, co dalej i jak?

Monika Gawrysiak

akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/03/ACK/2019)

Specjalizuje się w pracy z osobami w różnym wieku doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów - osobistych, zawodowych, egzystencjalnych, związanych ze stratą. Prowadzę warsztaty radzenia sobie ze stresem. Podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych prowokuję i inspiruję do osiągania najwyższego osobistego oraz zawodowego potencjału. Specjalizuję się również w psychologii pracy - jestem psychologiem transportu, badam osoby ubiegające się o pozwolenie na broń.

Więcej na: monikagawrysiak.pl
Kontakt: poczta@monikagawrysiak.pl tel.:694-200-620

Greta Szubielska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 3/07/CK/2018); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/10/CKB/2018)

Specjalizuje się w pracy z managerami średniego i wyższego szczebla oraz pracownikami po awansie na stanowiska kierownicze. Pomagam w sytuacjach utraty, stresu, zmiany w kontekście biznesowym i życiowym. Z wykształcenia jestem psychologiem i pasjonatką tenisa ziemnego, z którego czerpię wszystko co najlepsze: determinację, koncentrację, pozytywny monolog wewnętrzny.

Patrycja Blencka

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/01/CK/2020)

Specjalizuje się w pracy z Specjalizuję się w pracy z kobietami, które przeżywają kryzys związany z macierzyństwem.

Więcej informacji na: www.patrycjablencka.pl
Kontakt: blog@patrycjablencka.pl; tel.: 883-122-523 (przyjmuje w Sopocie) 

Tychy

Aleksandra Laskowska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: CMK5/04/IPTK/2020)

Specjalizuję się w pomaganiu osobom, które znajdują się w toksycznych relacjach, które doświadczają przemocy lub mobbingu. Wspieram ich w odnalezieniu w sobie siły i odwagi do odbudowywania szczęśliwego i godnego życia na własnych warunkach i w zgodzie z własnymi wartościami.

Kontakt: czasszkolenia.pl@gmail.com, tel. tel. 48 661 488 933

Warszawa

Edyta Zawitkowska

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 4/12/ACK/2015)

Specjalizuje się w pracy z osobami żyjącymi w związku z osobą uzależnioną/ współuzależnionymi; obciążonymi kredytami, zadłużonymi; mierzącymi się z rozprawami sądowymi, wypaleniem emocjonalnym, przewlekłym stresem.

Więcej informacji na: www.strefa-zmian.pl
Kontakt: nr tel.: 793 005 723; opcjonalnie przyjmuje w Piasecznie i Górze Kalwaria

Anna Pawlak - Lawrenz

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 4/12/ACK/2015)

Specjalizuje się w pracy z osobami żyjącymi w związku z osobą uzależnioną/ współuzależnionymi; obciążonymi kredytami, zadłużonymi; mierzącymi się z rozprawami sądowymi, wypaleniem emocjonalnym, przewlekłym stresem.

Więcej informacji na: www.aplprogres.pl 
Kontakt: anna.lawrenz@aplprogres.pl; nr tel.:  608 678 242

Maria Chruścikowska

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/06/ACK/2016); certyfikowanych coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 3/07/CKB/2016)

Kontakt: chruscikowska@gmail.com; nr tel.: 502278196 

Sylwia Słotwińska-Karaś

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 7/10/CK/2013); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/12/CKB/2014)

Kontakt: sslotwinskakaras@gmail.com; nr tel. 502 035 377
Więcej informacji o coachu TUTAJ

Jan Krzysztof Fedorowicz

certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 5/12/CKB/2014)

Specjalizuje się w pracy z kryzysami komunikacyjnymi w biznesie, kryzysami osób i jednostek podczas wdrażania nowych rozwiązań organizacyjnych oraz kryzysami stanowisk pracy.

Kontakt: jan.fedorowicz@outlook.com; tel. 601305916 

Elżbieta Fedorowicz

certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 8/12/CKB/2014)

Specjalizuje się w kryzysach na stanowisku pracy, zwłaszcza w księgowości.

Kontakt: elzbieta.fedorowicz@jkf.pl; tel. 601305916

Andrzej Bubrowiecki

certyfikowany coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 10/09/CK/2014)

Więcej informacji na: www.andrzejbubrowiecki.eu
Kontakt: 607360916; opcjonalnie przyjmuje w Pruszkowie

Piotr Michalak

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 11/09/CK/2014)

Specjalizuje się w pracy wyłącznie z prezesami i właścicielami firm.

Więcej informacji na:www.strategie-rozwoju.pl
Kontakt:
biuro@strategie-rozwoju.pl

Grażyna Knitter

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/12/CK/2015); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/08/CKB/2016)

Specjalizuje się w wspieraniu organizacji w rozwiązywaniu kryzysów typu zmiana struktury, konflikty w zespole, wypalenie zawodowe pracowników. Pomaga również osobom w radzeniu sobie z konfliktami rozwojowymi oraz przełomem połowy życia.

Więcej na www.szkoleniabiurobiznes.pl
Kontakt: g.knitter@szkoleniabiurobiznes.pl; nr tel.: 505 106 161; opcjonalnie przyjmuje w Gdańsku

Małgorzata Filipowicz

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: ACK1/05/IPTK/2020);
certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/12/CKB/2015)

Specjalizuję się w kryzysach związanych z karierą zawodową (wypalenie, strata lub niezadowolenie z pracy, szukanie pracy i wybór ścieżki kariery), a także życiem osobistym, np. rozstaniem czy śmiercią bliskiej osoby, szukaniem partnera i innymi problemami.

Więcej informacji na: www.betteryou.com.pl
Kontakt: mf_contact@onet.eu; nr tel. 888 271 396

Joanna Płuciennik

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 6/12/CK/2015)

Specjalizuje się w pomocy osobom doświadczającym kryzysu z powodu niepłodności oraz w radzeniu sobie z wszelkimi kryzysami związanymi z rodzicielstwem

Więcej informacji na: www.twojcoach.waw.pl
Kontakt: joanna.pluciennik@twojcoach.waw.pl; opcjonalnie przyjmuje w Legionowie

Anna Gumińska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/01/CK/2016)

Specjalizuje się w pracy z osobami w trakcie rozstania, w kryzysie około rozwodym, w trudnych relacjach, po rozwodzie i tym, którym życie zmieniło się o 180 stopni.

Więcej informacji na www.annaguminska.pl
Kontakt: anna.guminska@annaguminska.pl ; skype: szczesliwapoprzejsciach.pl; nr tel.: 503 998 701

Zuzanna Łyczkowska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/07/CK/2016); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 2/07/CKB/2016)

Specjalizuje się w kryzysach w relacjach międzyludzkich, związanych z własnym „ ja”, sensem życia, poczuciem własnej wartości i odnalezieniem swojej indywidualnej linii życia.

Więcej informacji na www.lyczkowska.pl
Kontakt: zuza@lyczkowska.pl; nr tel. 509 344 857

Przemysław Włodkowski

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 3/08/CK/2016); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 2/08/CKB/2016)

Specjalizuje się w kryzysach natury zawodowej. W szczególności rozwiązanie stosunku pracy, utrata pracy – wsparcie i pomoc w znalezieniu satysfakcjonującej kontynuacji kariery zawodowej lub zmiana dotychczasowej kariery. Pomoc w rozwoju i odkrywaniu własnych zasobów i potencjału. Wsparcie i pomoc osobom odczuwającym dyskomfort po objęciu nowego stanowiska pracy (młodzi menadżerzy, kierownicy projektów, specjaliści i eksperci), wsparcie procesu grupowego (m.i.n. konflikt, normowanie). Pomagam osobom w kryzysach natury osobistej, w szczególności związanych z uzależnieniami, stratą osoby bliskiej.

Więcej informacji na www.wlodkowski.pl
Kontakt: przemyslaw@wlodkowski.pl; nr tel.  604 750 869

Agata Winiarska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 3/06/CK/2016), certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 3/06/CKB/2017)

Specjalizuje się w pomaganiu kobietom, znajdującym się na zakrętach życiowych, aby wyszły na prostą. Współpracuje z organizacjami, a także indywidualnie z pracodawcami i pracownikami, potrzebującymi wsparcia w sytuacjach, które obniżają jakość ich pracy i utrudniają funkcjonowanie.

Więcej informacji na www.modus-coaching.pl 
Kontakt: winiarska@op.pl; nr tel.  721 189 619

Katarzyna Jankowska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/10/CK/2016)

Specjalizuje się w coachingu rodzicielskim; pracuje z ludźmi będącymi w trudnych związkach; z osobami pragnącymi schudnąć; samotnie wychowującymi dzieci oraz z seniorami.

Kontakt: jankowska_kasia@wp.pl , nr tel. 501-704-702; opcjonalnie przyjmuje w Legionowie

Joanna Borawska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 4/10/CK/2016); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/12/CKB/2016)

Specjalizuje się w coachingu managerskim i biznesowym. Wspieram managerów oraz osoby aspirujące do stanowisk kierowniczych w świadomym zarządzaniu karierą i budowaniu własnej marki. Mój szczególny obszar zainteresowań to kryzys kompetencji i kryzys wartości w pracy lidera.

Kontakt: j.borawska@outlook.com; nr tel.  693149115

Estera Olejniczak

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 3/02/CK/2017)

Specjalizuje się w pracy z kryzysami występującymi w środowisku edukacyjnym i rodzinnym, obejmujące kryzysy w rodzinie związane z wychowaniem dzieci, rozwodami, konfliktami w rodzinie oraz kryzysy wśród nauczycieli, terapeutów, pedagogów, trenerów spowodowane wypaleniem zawodowym, przewlekłym stresem, utratą pracy lub sytuacją osobistą.

Więcej informacji na nextlevel.edu.pl/onas
Kontakt: estera@nextlevel.edu.pl; nr tel.:  506 314 254

Katarzyna Szymecka

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 2/03/CK/2017)

Specjalizuje się w pracy z kryzysami związanymi z wypaleniem zawodowym, życiowym, przełomem połowy życia i odczuwanym żalem po stracie bliskich i ważnych rzeczy tj. praca, pienądze, marzenia i cele.

Więcej informacji na www.szymeckakatarzyna.pl
Kontakt: kontakt@szymeckakatarzyna.pl; nr tel.: 509 232 559

Elżbieta Majewska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 2/07/CK/2017)

Specjalizuje się w kryzysach związanych z konfliktami w pracy oraz z wypaleniem zawodowym a także w kryzysach związanych ze śmiercią, ciężką chorobą, przemijaniem oraz inną stratą trudną do zrozumienia i uporania się z nią - z rozwodem lub zakończeniem związku, stratą pracy, majątku, nadziei, sensu życia.

Anna Moczulska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 3/07/CK/2017); certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 1/07/CKB/2017)

Specjalizuje się w pracy z osobami, które przechodzą przez trudne i bolesne zmiany (rozwód, konflikty w rodzinie, utrata pracy, kryzys przełomu życia), zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości oraz samotnością. Pomagam dostrzec w kryzysie szansę na rozwój, osobistą przemianę oraz rozpoczęcie nowego, bardziej satysfakcjonującego etapu w życiu.

Kontakt: siwobrodowa@gmail.com   tel.: 601 431 731

Edyta Grabowska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 4/05/CK/2013)

Ewelina Kownacka

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 7/10/CK/2017); certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 1/10/CKB/2017)

Specjalizuje się w coachingach z osobami, które czują, że ich praca zawodowa przestała przynosić im satysfakcję, które uważają, że brak satyzfakcji może byc spowodowany wypaleniem zawodowym. Moja grupą docelową jest kadra zarządzająca niższego oraz wyższego szczebla. Dodatkowo wspieram osoby zarządzające w procesie komunikacji w firmie.

Kontakt: ewelinakownacka1983@gmail.com tel.: 533 219 319

Magdalena Białobrzeska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/12/CK/2017)

Specjalizuję się w pracy z osobami, które z powodu konfliktów w życiu zawodowym bądź prywatnym znalazły się w sytuacji kryzysowej. Pomagam im pokonać drogę od konfliktu do porozumienia, tak by ich życie powróciło do równowagi.

Kontakt: mbialobrzeska.rubikon@gmail.com; tel.: 606 21 72 21

Anna Sowińska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/01/CK/2018)

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi w obszarze rozwoju zawodowego zwłaszcza doświadczającymi wypalenia zawodowego, czy mobbingu. Pomagam osobom współuzależnionym (DDA/DDD) / ofiar przemocy w odnalezieniu równowagi. Pracuję także młodzieżą doświadczającej m.in. niepowodzeń szkolnych, trudności w określeniu celu.

Kontakt: anna.sowinska@mailplus.pl; tel.: 507 783 781 

Ksenia Bartosiak

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/01/CK/2019), certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 2/10/CKB/2019)

Specjalizuję się w pracy z liderami w nowym rozdaniu. Pomagam im pokonać chaos i przeciążenie wywołane zmianą i poukładać zespół tak, aby szybko osiągać rezultaty.

Kontakt: ksenia.bartosiak@gmail.com; tel.: +48 604495051; przyjmuje również w Grodzisku Mazowieckim

Joanna Michalak-Szubarga

certyfikowany i akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/03/ACK/2018) oraz certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 1/03/CKB/2018)

Specjalizuję się w pracy z kobietami, które są w kryzysie rozwojowym, egzystencjalnym, związanym w wypaleniem zawodowym oraz brakiem poczucia celu i sensu życia. Pomagam im w przepracowaniu kryzysów, których doświadczają w codziennym życiu oraz tych, które z różnych powodów „zamiatają pod dywan”. W rezultacie odzyskują równowagę i spokój wewnętrzny. Sytuacje trudne stają się dla nich trampoliną do życia pełnego wartości, sensu i spełnienia - wbrew, pomimo, a przede wszystkim dzięki kryzysowi!

Więcej informacji: www.szczesliwykoniecswiata.pl
Kontakt: tel.: +48 606 722 752

Anna Daria Nowicka

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/09/CK/2019); oraz certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 3/03/CKB/2020)

Specjalizuję się w pracy z osobami, które doświadczyły kryzysu zawodowego, utraty pracy, mobbingu, wypalenia zawodowego, chronicznego przeciążenia pracą lub z innych powodów musiały dokonać głębokich zmian w swojej ścieżce zawodowej lub osobistej. Pomagam również osobom przechodzącym kryzysy egzystencjalne i przełomu połowy życia. Wspieram w odnajdowaniu swojej własnej drogi, wzmacnianiu poczucia sprawstwa i osiąganiu wzrostu pokryzysowego. Prowadzę również indywidualne szkolenia z umiejętności psychospołecznych.

Więcej informacji na: www.twoja-psyche.pl i www.twoja-kariera.com.pl
Kontakt: annadarianowicka@gmail.com; tel.: 602 123 122

Agata Skrzyńska

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/11/CK/2019)

Specjalizuję się w pracy z osobami dotkniętymi kryzysami osobistymi , oraz związanymi ze zdrowiem,utratą, żałobą.Stworzyłam specjalny projekt dla mam, kobiet w ciąży, połogu, osieroconych przez dzieci, po poronieniu, bezskutecznie starających się o dziecko.

Więcej informacji na: www.odwaznedecyzje.pl
Kontakt: tel.:507 099 344; agata@odwaznedecyzje.pl 

Agnieszka Stążka-Gawrysiak

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 3/11/CK/2019)

Specjalizuję w pracy z wysoko wrażliwymi osobami, które czują się przeciążone stresem; z osobami, które zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, są wobec siebie nadmiernie krytyczne i często pozwalają innym przekraczać własne granice; z osobami, które chcą zrozumieć i oswoić swoją złość i wykorzystać jej moc do osiągania ważnych dla siebie celów. Moją szczególną specjalizacją jest praca z kobietami przeżywającymi kryzys związany z macierzyństwem, czują się wypalone w roli matki i odczuwają więcej przykrych niż przyjemnych emocji w relacji z dzieckiem i samą sobą. Jestem też pierwszą w Polsce Facylitatorką podejścia Self-Reg certyfikowaną przez kanadyjskie The MEHRIT Centre i jako taka wspieram klientów w pracy nad własną samoregulacją.

Więcej informacji na: https://dylematki.pl/
Kontakt: info@dylematki.pl

Agnieszka Dzienisiewicz

certyfikowany i akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/10/ACK/2019)

Specjalizuję w pracy z kryzysami rozwojowymi związanymi z przełomem połowy życia (tzw. „kryzysem wieku średniego”). Pracuję z kobietami, które coraz częściej mają wątpliwości, czy daje im szczęście to, gdzie teraz są i zastanawiają się: kim są? co chcą dalej robić w życiu? Jak chcą dalej żyć? Są zmęczone codziennym chaosem i nadążaniem za oczekiwaniami. Pragną zmian, bo tak, jak jest teraz, nie ma dla nich sensu. Chcą w końcu znaleźć spokój i żyć w zgodzie ze sobą. Pomagam im poradzić sobie z wątpliwościami, zwolnić, nauczyć się jak szukać wewnętrznego spokoju i dojść do ładu – znaleźć odwagę i dokonać zmian, których potrzebują, aby były szczęśliwe. Jako coach i trener biznesu wspieram także menedżerów i ich zespoły w radzeniu sobie z kryzysami we współpracy zespołowej i w rozwoju kompetencji niezbędnych do realizacji ważnych dla nich celów.

Więcej informacji na: https://zyciepo40.pl
Kontakt: 601 749 327

Monika Perdjon

certyfikowany coach/mentor kryzysowy (nr certyfikatu CKM3/08/IPTK/2020)

Jako coach kryzysowy i mediator rodzinny pomagam wychodzić z KRYZYSÓW RELACJI. Wspieram w KONFLIKTACH PARTNERSKICH (również okołorozwodowych i dotkniętych przemocą); pomagam lepiej się komunikować, stawiać granice, budować zdrowe związki, lub rozstać się w sposób skuteczny i jak najmniej bolesny. Pomagam także w KRYZYSACH WYCHOWAWCZYCH - wspieram rodziców nastolatków, dzieci przewlekle chorych, obciążonych depresją, lub uwikłanych we współczesne uzależnienia. Jeśli relacje, które budujesz nie są satysfakcjonujące, masz poczucie, że powtarzasz pewne schematy, albo nie radzisz sobie w sytuacjach konfliktowych - zapraszam na wstępną sesję.

Katarzyna Lechowicz

certyfikowany coach/mentor kryzysowy (certyfikat nr CMK1/10/IPTK/2020)

Specjalizuję się wsparciem w kryzysach w relacjach międzyludzkich zarówno prywatnych jak i zawodowych. Pomagam ludziom uporać się z trudnymi sytuacjami i decyzjami w pracy, stresem, kryzysem związanym ze zmianą, zarządzania własnym work-life-balance, czemu sprzyja mi moje wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w korporacji finansowej. Wspieram również kobiety w wyzwaniach i kryzysach związanych z macierzyństwem oraz poczuciem własnej wartości.

Kontakt: e-mail: k.lechowicz@e-poczta.info.pl; nr tel: 513 197 080,

Włocławek

Monika Zawadzka

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/04/CK/2019)

Specjalizuje się w indywidualnym coachingu dorosłych. Pasjonują mnie możliwości ludzkiego umysłu i moc pozytywnego myślenia.

Kontakt: zawadzka_coach@wp.pl; nr tel.: 504 038 646 (po 16.00)

Justyna Baliczak

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/04/CK/2019)

Specjalizuję się w pomocy klientom, którzy znaleźli się na zakręcie życiowym -próba samobójcza, śmierć, rozwód, uzależnienia, współuzależnienia, kryzys egzystencjalny, wykluczenie społeczne itp. Jako psychopedagog i terapeuta pracowałam z osobami z zaburzeniami neurologicznymi i psychicznymi; zarówno z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Moje motto to uwierz w siebie, a pokonasz strach i osiągniesz sukces. Jutro będzie nowy, lepszy dzień.

Wrocław

Violetta Jodłowska

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/08/ACK/2016); certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu: 1/03/CKB/2016)

Specjalizuje się w pracy z osobami po stracie, żałobie, rozwodach, molestowaniu oraz ich bliskimi. Jako coach kryzysowy w Biznesie z wypaleniem zawodowym oraz chronicznym stresem kadry menagerskiej.

Więcej informacji na  www.violajodlowska.pl
Kontakt: viola.jodlowska@gmail.com; nr tel. 531628643; opcjonalnie Lubin

Justyna Dawiskiba-Spaleniak

certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy (nr certyfikatu 1/09/ACK/2016)

Specjalizuje się w pracy z kadrą managerską wyższego i średniego szczebla, specjalistami, przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi poruszając (w zależności od potrzeb Klienta) tematy związane z pracą zawodową, jak i życiem osobistym (przykłady: budowanie motywacji do działania, współpraca, relacje w rodzinie lub pracy, stres, wypalenie zawodowe, mobbing, poczucie osamotnienia, strata, rozstanie, równowaga praca – życie, rozwój nowych umiejętności, adaptacja w nowym środowisku, zmiana osobista lub zawodowa).

Więcej informacji na www.dawiskiba-spaleniak-coaching.pl
Kontakt: kontakt@dawiskiba-spaleniak-coaching.pl; nr tel. + 48 607 610 802; skype: justynadawiskibaspaleniak

Tadeusz Skrzypek

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/04/CK/2016)

Specjalizuje się w pracy z osobami niepełnosprawnymi, współpracującymi z nimi oraz ich rodzinami. W kryzysach życiowych,zawodowych i społecznych.

Więcej informacji na www.coachingroom.pl/wizytowka-328
Kontakt: skrzypek.tadeusz3@gmail.com; nr tel. 601289499; opcjonalnie przyjmuje w Dzierżoniów

Maria Sobecka

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 2/10/CK/2016)

Specjalizuje się w pracy z profesjonalistami znajdującymi się na zakrętach dróg zawodowych, a w szczególności z tymi, którzy przeżywają rozterki dotyczące obranej ścieżki kariery, zmagają się z poczuciem nieprzystosowania, mają wątpliwości odnośnie swoich kompetencji, doświadczają trudności w relacjach zawodowych.

Więcej informacji na www.coach-kryzysowy.pl
Kontakt: maria.sobecka.coach@gmail.com; nr tel.  501 220 253

Daniela Tagowska

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/07/CK/2017)

Specjalizuję się w coachingu kryzysowym z osobami i organizacjami doświadczającymi zmiany. Pracuję z ludźmi powracającymi do zdrowia po ciężkich wypadkach, a także towarzyszę w kryzysach tożsamościowych, związanych z wypaleniem zawodowym i twórczym. Działalność w branży psychologiczno-rozwojowej łącze z pracą twórczą (sztuki wizualne) i dydaktyczną. Współprowadzę SUBMARINE Pracownię Coachingu i Terapii.

Więcej informacji na: http://submarine.wroclaw.pl/o-nas/coach/
Kontakt: biuro@coachingwroclaw.eu; nr tel. +48 603 646 540 

Agnieszka Śnigucka

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 2/10/CK/2017), certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 1/06/CKB/2019)

Specjalizuję się w kryzysach związanych z pracą oraz karierą zawodową: wsparciem i pomocą w znalezieniu satysfakcjonującej pracy a także kryzysami związanymi z chorobą przewlekłą jak i niepełnosprawnością. Współpracuje również z rodzinami osób chorych i oraz innymi instytucjami pomocowymi. Posiadam wieloletnie przygotowanie teoretyczne poparte praktyką zawodową z osobami z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnością intelektualną, niewidomymi i słabo widzącymi, starszymi i przewlekle chorymi, osobami z agresją i autoagresją oraz z osobami po przeżyciach traumatycznych.

Więcej informacji na: https://coaching104.wixsite.com/mojawitryna
Kontakt: coaching@intmail.pl; nr tel. +48 512 206 951

Agnieszka Rudomino

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/04/CK/2018) oraz certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie (nr certyfikatu: 1/04/CKB/2018)

Specjalizuję się w pracy z kobietami (35-50 lat), które odczuwają wypalenie życiowe lub przechodzą przełom połowy życia z chęcią wprowadzenia zmian. Pomaga im na drodze do osiągnięcia szczęśliwszego, bardziej spełnionego życia.

Kontakt: coaching@rudomino.pl; nr tel. +48 608.588.281

Monika Lewicka

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/06/CK/2018)

Specjalizuję się w kryzysach w związkach , rodzinie( rozwody, rozstania,problemy wychowawcze, konflikty, zdrada), w kryzysach sytuacyjnych takich jak strata bliskiej osoby, poronienia, oraz w kryzysach egzystencjalnych ( wewnętrzne konflikty, poczucie braku sensu życia).

Więcej informacji na: www.coachingwkryzysie.pl
Kontakt: coachingwkryzysie@tlen.pl; nr tel. +48 797-396-852

Monika Goch-Twarkowska

certyfikowany i akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/05/ACK/2018)

Specjalizuję się w pracy z osobami żyjącymi w stresie, doświadczającymi kryzysu, zagrożonymi wykluczeniem społecznym, we wspieraniu kobiet, mężczyzn i rodzin, w tematyce pracy ze stresem, przekonaniami i celami, samooceną i motywacją. Jestem zwolenniczką pracy systemowej i grupowej, doceniając jej konstruktywną moc.

Więcej informacji na: www.motywatorkryzysowy.pl
Kontakt: m.kryzysowy@gmail.com

Monika Chwojnicka

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/05/CK/2019)

Specjalizuję się w pracy indywidualnej z osobami dorosłymi, które potrzebują wsparcia i pracy metodami coachingowymi, w sytuacjach kryzysów egzystencjalnych, wypalenia zawodowego oraz chorób somatycznych, wymagających przemodelowania dotychczasowego życia.

Więcej informacji na: www.dermaderm.pl
Kontakt: monika.chwojnicka@gmail.com; nr tel. +48 508 901 768

Anna Piguła

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 2/10/CK/2019)

Specjalizuje się w pracy z kobietami, które doświadczają kryzysów zawodowych, rodzinnych, związanych ze zbyt dużą ilością pełnionych ról, a przez to też obciążonych stresem i obawami. Duża część moich klientek przychodząc do mnie nie wierzyła we własne możliwości i czuła lęk w związku z utratą kontroli nad własnym życiem oraz poczucie winy. Moje klientki często próbowały różnych rozwiązań i jak mówią nic w ich przypadku nie działało. Ja pomagam zrozumieć siebie i odnaleźć siłę i chęć do życia na nowych zasadach. Pomagam w odzyskaniu równowagi, wykreowaniu właściwej ścieżki zawodowej, odnalezieniu na nowo sensu i celu w życiu oraz w odzyskaniu siły i odwagi do realizacji swoich marzeń i projektów. Bardzo ważne jest dla mnie zaufanie i dbanie o to, aby kobiety współpracujące ze mną czuły się bezpiecznie i dyskretnie.

Marta Rapcewicz

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 2/11/CK/2019)

Specjalizuje się w w pracy z kryzysami w życiu zawodowym i prywatnym pomagając klientom odnaleźć równowagę życiową m.in. kryzysy wynikające ze zmiany pacy, zmiany ścieżki zawodowej, wypalenia zawodowego, przełomu życia, odejścia bliskiej osoby, nagłej choroby i inne.

Kontakt: rapcewka@interia.pl, tel.: 604 513 734, przyjmuje również w Wałbrzychu oraz Zielona Góra

Julia Kulichenko

certyfikowany i akredytowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/11/ACK/2019)

Specjalizuje się w pracy indywidualnej z osobami współuzależnionymi, z osobami które przechodzą w swoim życiu przez trudne sytuacje takie jak: rozwód, śmierć bliskiej osoby, zdrada, kryzysy egzystencjalne czy brak poczucia sensu życia, wypalenie zawodowe. Specjalizuję się również w pracy z emigrantami z Rosji, Ukrainy, Białorusi. Pomagam przezwyciężyć kryzysy rodzin migrantów związane z adaptacją, integracją i akceptacją. Mieszkam z rodziną w Polsce od ponad roku, mam dwie nastoletnie córki, wiem o kryzysach migracyjnych z własnego doświadczenia.

Kontakt: juliastemp777@gmail.com, tel.: 609 647 203

Maria Tarczyńska

akredytowany i certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu ACKM2/04/IPTK/2020)
certyfikowany coach kryzysowy w biznesie (nr certyfikatu CKB1/05/IPTK/2020)

Specjalizuję się w pracy z osobami w kryzysie związanym z dotkliwą chorobą somatyczną. (Pomagam osobom chorym onkologicznie, chorym przewlekle, osobom po wypadach i ich rodzinom.) Specjalizuję się w kryzysie spowodowanym przez poronienie (stratę ciąży/dziecka). Pracuję z kobietami/parami/rodzinami po stracie.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/mamapsychoonkolog oraz mamapsychoonkolog.com
Kontakt: tarczynska.m@gmai.com, telefon: 731767497

Zakopane

Jarosław Kośmiński

certyfikowany coach kryzysowy (nr certyfikatu: 1/11/CK/2016)

Specjalizuje się w pracy w kryzysach związanych z poszukiwaniem własnej drogi życia, przewlekłym stresem związanym z bezpośrednim zagrożeniem życia, a także z osobami po stracie, w żałobie. Pomaga zrozumieć i odnaleźć sens życia, a także wykorzystać porażki i cierpienia jako sposób do osiągania celów.

Kontakt:  jk998@wp.pl; nr tel. 604 540 509

Zielona Góra

Anna Andrysiak

certyfikowany Coach Kryzysowy (nr certyfikatu: 1/10/CK/2018) oraz cerytfikowany Coach Kryzysowy w Bzinesie (nr certyfikatu: 2/10/CKB/2018)

Jeśli jesteś menedżerem, właścicielem firmy, osobą, która doświadcza stresu i czuje się przemęczona, zapraszam na sesje. Pomogę Ci osiągnąć spokój.

Kontakt: anna@twoj.coach; 
nr tel.: 505607923