Podcast: Pozytywnie o kryzysie. Od kryzysu do głębi.

Podcast wspierający osoby będące w kryzysie własnym (lub bliskich) w tym jak radzić sobie z takim doświadczeniem by wyjść z niego wzmocnionym a nie osłabionym.

Nazywam się Ela Kluska-Łabuz, jestem psycholożką, psychoterapeutką i interwentką kryzysową od wielu lat towarzyszę ludziom w kryzysach psychologicznych własnych, lub bliskich, by mieli szansę wychodzić z nich wzmocnieni i wzbogaceni a nie osłabieni.

Znajdziesz tu wskazówki dotyczące tego, jak zadbać o siebie w sytuacji kryzysowej: o swoje ciało, emocje, relacje, jak skutecznie wspierać bliskie Ci osoby, które znajdują się w trudnej sytuacji. Duży nacisk kładę na pobudzanie i inspirowanie do poszukiwania swoich własnych rozwiązań. 

Nie ma bowiem jednej właściwej ścieżki, jednego rozwiązania, jednej prawdy, jednego sposobu – każdy musi odnaleźć swój i musi to zrobić w swoim świecie wewnętrznym.

Dlatego w każdym odcinku zapraszam Cię do przyglądania się sobie, poszerzania pola samoświadomości oraz poszukiwania swoich odpowiedzi i rozwiązań, które będą spójne z Tobą i wesprą Ciebie w tym jak poradzić sobie doświadczeniem kryzysu i wykorzystać go do własnego rozwoju.

Kryzysy są na potrzebne byśmy mogli usłyszeć „wyzwanie do wyprawy w głąb siebie” – kto się tej wyprawy podejmie, ma szansę wrócić ze skarbami. Od Kryzysu do Głębi.