PODCAST - ODCINEK 10

Podążając za światłem: Odkrywanie nowej perspektywy po stracie
- rozmowa z Agnieszką Walczak

O gościu podcastu:

Nazywam się Agnieszka Walczak i w ramach pierwszej pomocy psychologicznej pracuję z osobami w kryzysie utraty i w żałobie. Jestem MentorCoach kryzysową, konsultantką pierwszej pomocy psychologicznej w kryzysie, pedagog oraz praktykiem neurocoachingu a także certyfikowaną trenerką pozytywnej psychologii kryzysu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami w różnych obszarach kryzysowych.

W swojej pracy wykorzystuję różne formy: sesje i  konsultacje  indywidualne , pracę w grupach wsparcia,  prowadzę warsztaty,  kursy  oraz  szkolenia . Pomagam zmierzyć się, zrozumieć i oswoić ból spowodowany stratą bliskiej osoby. Wiem, jak ważne jest wsparcie i bycie przy osobie pogrążonej w żałobie oraz przyzwolenie na jej przeżycie. Prowadzę szkolenia dla osób chcących zdobyć wiedzę i podstawowe umiejętności z zakresu pierwszej pomocy emocjonalnej (kurs Konsultant Kryzysowy ™ ) oraz psychoedukacji w obszarze żałoby.

Pomagam również specjalistom pracującym w obszarze wsparcia kryzysowego poszerzyć swoją wiedzę ekspercką oraz rozwinąć umiejętności praktyczne w tematyce starty i żałoby, dzięki czemu będą mogli jeszcze lepiej i skuteczniej wspierać swoich klientów doświadczających kryzysów w tym obszarze. Jestem również członkinią Polskiego Towarzystwa Interwencji i Coachingu Kryzysowego.

Stworzyłam mój warsztat  W.S.P.A.R.C.I.E. Pierwsza Pomoc w Żałobie. Jako autorka kursu, szkoleń oraz projektów: Atlas żałoby™, D.N.A. Żałoby™, Anatomia Żałoby™ oraz Tygodnia Wsparcia Osób w Żałobie™ organizowanego w grudniu, staram się dotrzeć do jak największej liczby osób potrzebujących wsparcia w trudnych momentach swojego życia i pomóc im w radzeniu sobie z emocjami i wyzwaniami, jakie stawia przed nimi kryzys i żałoba.

Jestem przekonana, że nie zawsze można uniknąć kryzysów, ale można wykorzystać doświadczenie z nich płynące, by stać się jeszcze silniejszym.

MOJE MOTTO: ŻAŁOBA JEST PODRÓŻĄ, A FORMY WSPARCIA JEJ DROGOWSKAZAMI

Miejsca w sieci gdzie można odnaleźć Agnieszkę:

www.wsparciewzalobie.pl

FB: https://www.facebook.com/PierwszaPomocPscyhologiczna 

Instagram: https://instagram.com/wsparcie_w_zalobie?igshid=ZGUzMzM3NWJiOQ== 

YT: https://www.youtube.com/@wsparciewzaobie6500

TikTok: https://www.tiktok.com/@wsparciewzalobie?_t=8cKkDStHjuk&_r=1