Agnieszka Walczak

Rekomendowana, Certyfikowana Trenerka Pozytywnej Psychologii Kryzysu™

Dane kontaktowe:

tel.: 501450350
e-mail: kontakt@coaching-warszawa.com.pl
linkedin.com/in/agnieszka-walczak-coachingkryzysowy-psychoedukacja-trening 
http://coaching-warszawa.com.pl/

Jestem andragogiem, Konsultantem Kryzysowym™, Coachem Kryzysowym™, Mentorem Kryzysowym™ , Trenerem Pozytywnej Psychologii Kryzysu™ rekomendowanym przez Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu™ oraz Trenerem Biznesu (Certified International Professional Trainer) akredytowanym przez American Certification Institute. 

Od 2019 roku trenerem kart ’Sztuka Rozmawiania. Usłysz, zanim powiesz’ oraz od ponad 12 lat praktykiem neurocoachingu językowego. 

Jestem również inicjatorką koncepcji teorii “Inteligencji kryzysowej”.

Posiadam 20 letnią praktykę w pracy z grupą i klientem indywidualnym. 

Wspieram, inspiruję i przekuwam sytuacje trudne w potężną bazę do rozwoju. 

Wiedza andragogiczna i psychologiczna oraz praktyczne doświadczenie trenerskie, mentorskie i coachingowe sprawiają, że Klienci otrzymują ode mnie wsparcie w rozwiązywaniu konkretnych problemów i realizacji założonych celów. Podczas sesji łączę metody coachingowe z indywidualnym treningiem kompetencji miękkich oraz z technikami wspierającymi rozwój tak, aby jak najlepiej pomóc w stawaniu się „lepszą wersją siebie”. 

Wspieram w rozwoju i wykorzystaniu potencjału oraz osiąganiu celów w życiu osobistym i zawodowym. Tym samym pomagam odnieść sukcesy życia osobistego i zawodowego, a z drugiej strony rozwijać się samodzielnie, ale nie samotnie.

W zakresie Pozytywnej Terapii Kryzysu specjalizuję się w pracy z osobami doświadczającymi starty (m.in.: śmierć samobójcza, ciężka choroba, rozwód, zwolnienie z pracy, niepłodność, kres przyjaźni) oraz żałoby.

Ponadto jako trener Pozytywnej Psychologii Kryzysu™ pomagam specjalistom pracującym w obszarze wsparcia kryzysowego, poszerzyć zarówno wiedzę ekspercką jak i rozwinąć umiejętności praktyczne w tematyce starty i żałoby, dzięki czemu potrafią lepiej i skuteczniej wspierać swoich klientów doświadczających kryzysów w tym obszarze.

Co mnie wyróżnia?

  • Lubię dzielić się wiedzą i inspirować innych.
  • Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi.
  • Szkolenia, konsultacje i sesje indywidualne prowadzę zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Skontaktuj się bezpośrednio z Agnieszką Walczak

Wypełnij i wyślij poniższy formularz