aleksandra_lasa

Aleksandra Lasa

Rekomendowany, Certyfikowany Trener Pozytywnej Psychologii Kryzysu™

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 793 696 699
Adres e-mail: ola.lasa@wp.pl

Jestem psychologiem, Konsultantem Kryzysowym™, Coachem Kryzysowym™, zespołowym oraz Trenerem Pozytywnej Psychologii Kryzysu™ rekomendowanym przez Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu™.

Od 18 lat pracuje zarówno w kontakcie indywidualnym jak i grupowym, z osobami które poszukują najlepszej strategii i optymalnych działań, aby móc realizować swoje cele i radzić sobie z różnymi trudnymi zmianami i kryzysami we własnym życiu zarówno tym osobistym jak i zawodowym.

Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi przemocy oraz osobami współuzależnionymi.

Ponadto od wielu lat jako trener i konsultant pomagam specjalistom pracującym w obszarze wsparcia, zdobyć zarówno ekspercką wiedzę i jak i umiejętności praktyczne w tematyce przeciwdziałania przemocy w rodzinie, dzięki czemu potrafią lepiej i skuteczniej wspierać swoich klientów, co sprawia że zyskują poczucie skuteczności i osobistej satysfakcji z pracy z osobami doświadczającymi przemocy.

Co mnie wyróżnia?

Po pierwsze wyróżnia mnie wieloletnie doświadczenie zawodowe, współpraca z licznymi instytucjami pomocowymi w wielu projektach. A to wszystko jest uzupełnione wiedzą ekspercką z dziedziny psychologii, przeciwdziałania przemocy i kryzysów, co w efekcie pozwala mi efektywnie wspierać zarówno samych specjalistów jak i osoby doświadczające przemocy w procesie zmiany i radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi.

Po drugie wyróżnia mnie, że ja uwielbiam swoją pracę. I tą zarówno na sali szkoleniowej, jak i tą bardziej intymną w kontakcie z drugim człowiekiem i jego emocjami, słabościami i wyzwaniami.

A po trzecie zawsze mówię, ze jestem bardzo pokorna wobec swojej wiedzy i niewiedzy. Pasjonują mnie ludzie i każdego dnia uczę się szacunku i akceptacji dla tej naszej różnorodności.

Skontaktuj się bezpośrednio z Aleksandrą Lasą

Wypełnij i wyślij poniższy formularz