Michalina Choda-Niespodziewany

Rekomendowana, Certyfikowana Trenerka Pozytywnej Psychologii Kryzysu™

Dane kontaktowe:

coach@michalinachoda.pl
https://michalinachoda.pl
https://zagrody19.com

Jestem Konsultantem oraz MentorCoachem Kryzysowym, Rozwojowym oraz Kryzysowym MentorCoachem Finansowym, a także Certyfikowanym Praktykiem Pracy z Ciałem.

Pomagam ludziom dostrzec, że funkcjonują w chronicznym stresie, dzięki czemu dokonują zmian i nie popadają w stan kryzysu psychologicznego.

Co to oznacza w rzeczywistości?

Podczas wspólnej pracy klienci zauważają, że życie w permanentnym stresie obniża m. in. ich energię mentalną, co z czasem może doprowadzić do sytuacji kryzysowej. Dostrzegając to zagrożenie i wykorzystując otrzymaną ode mnie wiedzę mogą dokonać zmian i zapobiec pojawieniu się kryzysu chronicznego.

W przypadku, kiedy klient doświadczył już kryzysu ostrego lub chronicznego pomagam go przełamać i wykorzystać jego potencjał rozwojowy. To kluczowy aspekt odpowiednio zaopiekowanego kryzysu – dostrzeżenie i wykorzystanie możliwości, które stają się nową ścieżką rozwoju.

Pracuję zarówno stacjonarnie jak i on-line.

W okresie od maja do września jestem dostępna w Przestrzeni Naturalnej Bliskości – Zagrody 19. To miejsce, w którym można zadbać o swój rozwój na łonie natury lub po prostu odpocząć.

Obszary, w których mogę Cię wspierać wykorzystując swoją wiedzę i kompetencje to:

  • Kryzys psychologiczny ostry oraz chroniczny w stopniu lekkim i średnim.
  • Kryzys związany z finansami.
  • Szkolenia z Pozytywnej Psychologii Kryzysu.
  • Praca z ciałem poprzez świadomy ruch.

Skontaktuj się bezpośrednio z Michaliną Chodą-Niespodziewany

Wypełnij i wyślij poniższy formularz