Pierwszy i jedyny w Polsce certyfikowany program w zakresie Coachingu Kryzysowego™

XVII edycja Akademii IPTK™

Zdobądź wiedzę i umiejętności dostępne do tej pory wyłącznie wąskiemu gronu specjalistów!

Rekrutacja zakończona

Program szkoleniowy certyfikowany i akredytowany przez
Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego

4 dni intensywnych warsztatów stacjonarnych
w Gdańsku

12 miesięczny dostęp do platformy e-learningowej Akademii Coachingu Kryzysowego

certyfikat Coacha Kryzysowego™

Dlaczego pracując z drugim człowiekiem jako coach / mentor MUSISZ posiadać wiedzę na temat psychologii kryzysu oraz psychologii stresu?

Ponad 50% klientów zgłaszających się do coacha to osoby w mniejszym lub większym kryzysie psychologicznym

BRAK WIEDZY O KRYZYSIE = > NIEODPOWIEDNIE NARZĘDZIA

Dzisiejsze czasy sprawiają, że coraz większa liczba osób na pewnym etapie swojego życia przechodzi mniejszy lub większy kryzys psychologiczny. 

Z tego powodu coraz częściej na sesje do coachów, trenerów rozwoju osobistego i szkoleniowców trafiają klienci w kryzysie. Nie otrzymują oni jednak adekwatnej pomocy, ponieważ praca z takim klientem diametralnie różni się od pracy ze „zwykłym klientem”.

W przypadku osoby w kryzysie zwykły proces coachingowy NIE JEST skuteczny, a czasami bywa wręcz szkodliwy. 

Wynika to z tego, że taka osoba nie ma pełnego dostępu do swoich zasobów, a wszelkie próby aktywowania ich kończą się porażką!

Coachowie, trenerzy i szkoleniowcy często przypinają takiej osobie łatkę „trudnego” klienta – zrzucając przy tym na niego całą odpowiedzialność. Tego typu zachowanie wynika niestety z braku wiedzy z zakresu podstawowych zagadnień psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej.

NIEODPOWIEDNIE NARZĘDZIA => BRAK EFEKTÓW

Posługiwanie się tradycyjnymi narzędziami coachingowymi w pracy z klientem w kryzysie przypomina próbę nauki w tenisa kogoś, kto ma złamaną rękę.

Nie ważne jak wielki potencjał ma uczeń i jak dobry jest trener – to po prostu nie może się udać. Na szczęście za równo uczeń jak i trener od razu są w stanie zauważyć, że z ręką jest coś nie tak.

W przypadku osoby w kryzysie nie jest to jednak takie oczywiste. Bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi coach, trener lub szkoleniowiec nie jest w stanie stwierdzić, czy dana osoba przeżywa kryzys, czy też nie.

Brak prawidłowej diagnozy może doprowadzić do sytuacji, w której taka osoba będzie próbowała „nauczyć grać w tenisa kogoś, kto ma złamaną rękę”.

Tradycyjne metody pracy pogorszą jedynie stan tej osoby. Doprowadzą do sytuacji, w której oprócz przeżywanego kryzysu będzie dodatkowo obwiniać się brakiem jakichkolwiek postępów.

BRAK EFEKTÓW = > BRAK KLIENTÓW => KONIEC KARIERY COACHA

Brak oczekiwanych efektów rodzi frustrację i niezadowolenie zarówno u klienta jak i coacha. Generuje dodatkowy i – często – wypalający zawodowo i biznesowo stres.

Coachowie, których klienci nie osiągają oczekiwanych wyników nie tylko nie polecają ich usług, ale korzystając z internetu (media społecznościowe) wręcz odradzają korzystania z oferty takiego coacha.

To z kolei powoduje brak klientów, a potem zastój i regres w biznesie / karierze coacha. W takiej sytuacji, po kolejnych nieudanych próbach reanimacji biznesu coach porzuca bezpowrotnie aktywność coachingową.

Dlatego też każda osoba zawodowa pracująca z drugim człowiekiem powinna posiadać podstawową wiedzę
z zakresu psychologii kryzysu i stresu umożliwiającą jej prawidłową ocenę sytuacji.

Jak stać się prawdziwie skutecznym coachem,
działającym na dochodowym i pozbawionym konkurencji rynku?

Krok 1

Zdobądź unikalne kompetencje

Jako coach kryzysowy będziesz w stanie pomóc klien­tom, którym nie jest w stanie pomóc coach pracu­jący meto­dami klasy­cznymi. Biorąc pod uwagę, że 70% osób zgłasza­ją­cych się do coachów jest w mniejszym lub więk­szym kryzysie, będziesz posiadał  lub posi­adała unikalne 
i bardzo poszuki­wane 
na rynku kom­pe­tencje

Krok 2

Zdobądź w Akademii dodatkową wiedzę

W ramach Akademii zdobędziesz wiedzę także w zakresie psychologii stresu, psychologii zmiany, psychologii osiągania celów oraz strategii budowania biznesu coachingowego. 

Dowiesz się w jaki praktyczny sposób budować na rynku karierę / biznes eksperta w zakresie pracy z kryzysem i stresem 

Krok 3

Wykorzystaj przewagę rynkową

Unikalne i poszukiwane na rynku kompetencje pozwalają na rozwijanie, w sposób wyjątkowo skuteczny, włas­nego biz­nesu lub kari­ery zawodowej. Ponad to stawki za coach­ing kryzysowy są znacznie wyższe niż ma to miejsce w przy­padku coachingu klasy­cznego.
Tym bardziej, że na rynku usług coachin­gowych nie ma prak­ty­cznie żad­nej konkurencji w zakre­sie coachingu kryzysowego.

W jaki sposób Akademia pozwala na wykonanie powyższych 3 kroków?

3 Filary Akademii Coachingu Kryzysowego

W ramach Akademii otrzymujesz kompletny program szkoleniowy pozwalający zdobyć wiedzę oraz praktycznie kompetencje nie tylko w zakresie pracy z kryzysem, ale także podstaw psychologii oraz sprawdzonych i skutecznych strategii rozwijania dochodowego biznesu coachingowego

Praca z kryzysem i stresem oraz celami - kompetencje
Coacha Kryzysowego™

Zdobędziesz kompletną, unikalną, teoretyczna i praktyczna wiedza w zakresie pracy z klientem w lekkim oraz średnim kryzysie emocjonalnym (psychologia kryzysu, podstawy interwencji kryzysowej, coaching klasyczny i kryzysowy, itp.).

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Podstawy Psychologii
dla Coachów™

Jeśli nie jesteś psychologiem, to będziesz miał lub miała możliwość wzięcia udziału i ukończenia szkolenie on-line w zakresie podstaw psychologii osobowości, psychologii rozwoju, różnic indywidualnych, społecznej, emocji i motywacji.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Strategia MBE ™- budowanie dochodowego biznesu coachingowego

Poznasz i nauczysz się stosować sprawdzone, skuteczne i gotowe wzorce budowania dochodowego biznesu coachingowego uwzględniające specyfikę rynku polskiego oparte na nowoczesnym marketingu internetowym oraz działaniach off-line.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Korzyści z udziału w Akademii i zdobycia kwalifikacji
oraz certyfikatu Coacha Kryzysowego

Jak wygląda zdobywanie wiedzy w Akademii?

Specjalna platforma
e-learningowa

Całość nauki może odbyć się na naszej platformie e-learningowej. To oznacza, że mając dostęp do internetu możesz zdobywać wiedzę z dowolnego miejsca i w najbardziej odpowiadającej Ci porze.

Każdy uczestnik Akademii otrzymuje dostęp do platformy na okres 12 miesięcy.

Szkolenia stacjonarne (BONUSY)

Każdy uczestnik XVI edycji Akademii może wziąć udział w szkoleniach stacjonarnych tj.: Coaching Kryzysowy (2 dni), Coaching Klasyczny (1 dzień), Strategia MBE budowania biznesu coachingowego (1 dzień). Szczegółowe informacje na ten temat
znajdziesz poniżej.

Zobacz jak wygląda nasza platforma szkoleniowa (on-line)

Odtwórz wideo

6 DODATKOWYCH BONUSÓW (dostępne dla pierwszych 8 osób)

Dla pierwszych 8 uczestników XVII edycji Akademii Coachingu Kryzysowego przygotowaliśmy dostakowe bonusy w postaci 3 szkoleń stacjonarnych oraz dodatkowych kursów on-line na platformie szkoleniowej.

BONUS I. Szkolenie stacjonarne z Coachingu Kryzysowego

Kliknij tutaj, aby poznać program tego szkolenia

Termin: 19-20 października 2019 rok, 16 h szkolenia
Miejsce: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
Prowadząca: dr Elżbieta Kluska-Łabuz
Wartość bonusu: 2470 zł

Szkolenie stacjonarne jest dopełnieniem wiedzy zdobywanej na platformie szkoleniowej o aspekt praktyczny.

Głównym celem szkolenia jest przejście krok po kroku procesu pracy z klientem w coachingu kryzysowym. 

Odbywa się to poprzez pracę na analizie przypadku oraz pracę w parach, w trakcie szkolenia wcielasz się w rolę coacha kryzysowego i otrzymujesz informację zwrotną od prowadzącej.

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

 • zaświadczenie ukończenia szkolenia z Coachingu Kryzysowego
  Uwaga: zaświadczenie wydawane po szkoleniu NIE JEST równoznaczne z certyfikatem Coacha Kryzysowego, który uzyskuje się na podstawie spełnienia wymagań opisanych na stronie:https://www.iptk.pl/certyfikacja/
 • komplet materiałów szkoleniowych

BONUS II. Szkolenie stacjonarne z Coachingu Klasycznego + kurs on-line Coaching Klasyczny na platformie szkoleniowej

Termin: 9 listopada 2019 rok, 10 h szkolenia
Miejsce: Gdański Park Naukowo Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk 
Prowadzący: Piotr Łabuz
Wartość bonusu: 1270 zł

Moduł Coaching Klasyczny (CC1), to intensywne, praktyczne warsztaty szkoleniowe prowadzony metodą uczenia się przez doświadczanie, zgodne ze standardami największej i najbardziej uznanej na świecie organizacji skupiającej coachów International Coach Federation (ICF).

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą poznać podstawy coachingu oraz uzyskać możliwość wzięcia udziału w certyfikacji Coacha Kryzysowego.

Udział w tym szkoleniu sprawi, że zrozumiesz na czym polega skuteczny coaching, dzięki czemu będziesz mógł lub mogła skutecznie go stosować i osiągać pożądane cele biznesowe i finansowe. Poznając strukturę Coachingu Klasycznego dowiesz się jak prowadzić sesje coachingowe w sposób skuteczny dla Ciebie i dla Twoich klientów.

Kliknij tutaj, aby poznać program tego szkolenia

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

 • certyfikat ukończenia szkolenia z Coachingu Kalsycznego (po pozytywnym zaliczeniu egzaminu)
  Uwaga: certyfikat wydawany po szkoleniu NIE JEST równoznaczny z akredytacją ICF. Akredytację ICF uzyskuje się na podstawie spełnienia wymagań opisanych m.in. na stronie: https://icf.org.pl/akredytacja/
 • komplet materiałów szkoleniowych,
 • dostęp do platformy internetowej z dodatkowymi materiałami szkoleniowymi

BONUS III i IV. Szkolenie Budowa dochodowego biznesu coachingowego + kurs on-line strategia MBE budowy biznesu coachingowego

Kliknij tutaj, aby poznać program tego szkolenia

Termin: 10 listopada 2019 roku
Miejsce: Gdański Park Naukowo Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk 
Kurs on-line: w postaci 26 nagrań video o łącznej 20 godzin na platformie szkoleniowej
Prowadzący: Piotr Łabuz
Wartość bonusu: 1270 zł

Szkolenie jest odpowiedzią na jeden z najbardziej powszechnych problemów z środowisku coachów: niedostateczne umiejętności budowania (marketing i sprzedaż) biznesu usług coachingowych.

A zatem celem tego modułu jest nauczenie uczestników Akademii skutecznej i sprawdzonej na polskim rynku strategii MBE™ rozwijania biznesu coachingowego. Jest to jedyne tego typu szkolenie w Polsce!

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

 • komplet materiałów szkoleniowych,
 • dostęp do platformy internetowej z kompletnym szkoleniem w postaci materiałów video oraz tekstowych w postaci 26 nagrań video o łącznej 20 godzin

BONUS V. Kurs on-line podstawy psychologii dla coachów

Czas trwania modułu: nagranie 5 dni szkoleniowych o łącznej długości ok. 17 godzin
Prowadzą: dr Elżbieta Kluska-Łabuz i Piotr Łabuz
Kurs składa się z 5 modułów tematycznych: Podstawy psychologii rozwojowej, emocji i motywacji, osobowości, społecznej oraz różnic indywidualnych.
Wartość bonusu: 1970 zł

Kurs on-line dostępny na naszej platformie e-learningowej, przeznaczony dla uczestników Akademii, którzy nie posiadają wykształcenia psychologicznego (lub równoważnego). Udział w tym szkoleniu oraz zdanie egzaminu jest jednym z warunków uzyskania certyfikatu Coacha Kryzysowego™.

Kurs Podstawy Psychologii, został stworzony z myślą o tym by absolwenci Akademii Coachingu Kryzysowego, mogli jeszcze bardziej zgłębić i poszerzyć swoją wiedzę z psychologii, a dzięki temu jeszcze skuteczniej pomagać swoim klientom. 

Kliknij tutaj, aby poznać program tego szkolenia

 

BONUS VI. Konsultacje indywidualne/superwizja

Każdy Coach Kryzysowy™ będący absolwentem naszej Akademii ma prawo do 2 godzin bezpłatnych konsultacji indywidualnych / superwizyjnych z prowadzącymi Akademię Coachingu Kryzysowego.

Opinie o Akademii...

Warunki wstępne, egzaminy i certyfikacja w Akademii

Aby wziąć udział w Akademii musisz posiadać wykształcenie na poziomie licencjat / wyższe

Jeśli nie jesteś psychologiem / psychoterapeutą będziesz musiał lub musiała zaliczyć moduł "Podstawy Psychologii dla coachów" dostępny w ramach Akademii. Zaliczenie odbywa się w formie testu jednokrotnego wyboru na naszej platformie e-learningowej.

Jeśli nie posiadasz certyfikatu ukończenia szkolenia w zakresie coachingu to musisz takie szkolenie ukończyć do dnia egzaminu w zakresie coachingu kryzysowego (ew. możesz wziąć udział w szkoleniu Podstawy Coachingu Klasycznego, który organizowany jest przez nas).

Absolwenci Akademii mogą otrzymać:

Certyfikację I stopnia i wpis na listę coachów kryzysowych po spełnieniu poniższych wymagań: 

 • zaliczenie testu teoretycznego – jest to test jednokrotnego wyboru przeprowadzony metodą on-line (w internecie),
 • po zakończeniu szkolenia przygotowanie i przesłanie pracy pisemnej (esej) na zadany temat
 • wykonanie analizy przypadku
 • zaliczenie egzaminu Podstawy Psychologii dla Coachów, który dostępny jest w ramach Akademii lub przedstawienie stosownego dokumentu poświadczającego ukończenie studiów wyższych w zakresie psychologii lub psychiatrii, psychoterapii lub ukończenie studiów podyplomowych w zakresie interwencji kryzysowej i/lub psychotraumatologii SWPS
 • przedstawienie zaświadczenia o odbyciu szkolenia coachingowego i / lub posiadanej akredytacji w zakresie coachingu

Akredytację i certyfikację oraz wpis na listę coachów kryzysowych (certyfikacja II stopnia):

Absolwenci szkolenia posiadający udokumentowane wykształcenie psychologiczne (t.j. dyplom ukończenia studiów na kierunku psychologia; psychiatrii; dyplom psychoterapeuty; dyplom studiów podyplomowych na kierunku interwencja kryzysowa i/lub psychotraumatologia na SWPS) mogą ubiegać się o akredytację (certyfikację II stopnia)

 • zaliczenie testu teoretycznego – jest to test jednokrotnego wyboru przeprowadzony metodą on-line (w internecie), po zakończeniu szkolenia
 • przygotowanie i przesłanie pracy pisemnej (esej) na zadany temat
 • wykonanie analizy przypadku
 • przedstawienie zaświadczenia o odbyciu szkolenia coachingowego i / lub posiadanej akredytacji w zakresie coachingu
 • przedstawienie stosownego dokumentu poświadczającego ukończenie studiów wyższych w zakresie psychologii lub psychiatrii, psychoterapii lub ukończenie studiów podyplomowych w zakresie interwencji kryzysowej i/lub psychotraumatologii SWPS

Kto prowadzi najbliższą edycję Akademii?

W jaki sposób dokonać rezerwacji miejsca w Akademii?

Aby dokonać rezerwacji wybierz opcję płatności (jednorazowa lub w 3 miesięcznych ratach) i skorzystaj z formularza poniżej

Zgłoszenie do Akademia Coachingu Kryzysowego (XVII edycja)


PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA
PLN4970
PLN 2470 brutto (zawiera podatek VAT)
 • 12 miesięczny dostęp do platformy szkoleniowej
 • 40 godzin materiałów wideo
 • 30 materiałów tekstowych
 • Bonus I: szkolenie stacjonarne Coaching Kryzysowy
  (Gdynia: 19-20 października 2019)
 • Bonus II: szkolenie stacjonarne Podstawy coachingu klasycznego
  (Gdańsk: 9 listopada 2019 r.)
 • Bonus III: szkolenie stacjonarne Budowanie biznesu coachingowego
  (Gdańsk: 10 listopada 2019 r.)
 • Bonus IV: Kurs Podstawy Psychologii
  dla coachów
 • Bonus V: Kurs Strategia MBE rozwoju coachingowego
 • Bonus VI: Dwie godziny konsultacji indywidualnych/superwizji
 • Bezpłatne przystąpienie do egzaminu (w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do Akademii)
 • Bezpłatna certyfikacja (w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do ACK)

Zgłoszenie do Akademia Coachingu Kryzysowego (XVII edycja)


PŁATNOŚĆ RATALNA (3 raty miesięczne)
PLN4970
PLN 870 brutto (zawiera podatek VAT)
 • 12 miesięczny dostęp do platformy szkoleniowej
 • 40 godzin materiałów wideo
 • 30 materiałów tekstowych
 • Bonus I: szkolenie stacjonarne Coaching Kryzysowy
  (Gdynia: 19-20 października 2019)
 • Bonus II: szkolenie stacjonarne Podstawy coachingu klasycznego
  (Gdańsk: 9 listopada 2019 r.)
 • Bonus III: szkolenie stacjonarne Budowanie biznesu coachingowego
  (Gdańsk: 10 listopada 2019 r.)
 • Bonus IV: Kurs Podstawy Psychologii
  dla coachów
 • Bonus V: Kurs Strategia MBE rozwoju coachingowego
 • Bonus VI: Dwie godziny indywidualnych konsultacji/superwizji
 • Bezpłatne przystąpienie do egzaminu (w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do Akademii)
 • Bezpłatna certyfikacja (w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do ACK)

I jeszcze kilka opinii...