[Podcast] Uwalnianie trudnych emocji z ciała i serca: medytacja miłującej dobroci

0
6921

Czasami, gdy jesteśmy w kryzysowym, trudnym dla siebie momencie mogą pojawiać się w nas ciężkie emocje wobec nas samych: wyrzuty i żale do siebie, że postąpiliśmy tak a nie inaczej, poczucie winy, złość, poczucie bezsilności, obniżona samoocena, toczący się w głowie dialog z samym sobą, że oto jesteśmy niewłaściwi, niewystarczający, w każdym razie nie tacy jak powinniśmy być.

Czasami tego typu myśli i emocje mogą pojawiać się wobec innych osób, które oskarżamy za nasz stan, wyrzucamy im w myślach i sercu, że to ich wina, że czujemy się tak jak się czujemy, że nas krzywdzą lub skrzywdzili – i choć jest to kierowane na kogoś, to jednak odczuwane jest w nas, w naszym wnętrzu, to my w sobie to czujemy, to my w sobie to nosimy, to przez pryzmat tego zaczynamy odbierać świat wokół i im dłużej z tym jesteśmy, tym bardziej staje się to szkodliwe dla naszego wewnętrznego świata.

Jeśli czujesz, że trzymana w twoim wnętrzu uraza do siebie lub kogoś innego, jest toksyczna i nie chcesz już jej pielęgnować w swoim sercu tylko chciałbyś/chciałabyś ją rozpuścić i zneutralizować – to w tym odcinku podcastu zapraszam Ciebie do przetestowanie „Medytacji miłującej dobroci” która pomaga odnaleźć w sobie, w swoim sercu miłującą dobroć do siebie i innych.

A jeśli zmagasz się z chronicznym stresem i przemęczeniem i chcesz poznać holistyczne podejście do radzenia sobie z tym zachęcam do udziału w bezpłatnym mini-kursie: „Jak dbając o 4 obszary wyjść ze spirali przemęczenia i chronicznego stresu oraz nie dać się tam wciągnąć nigdy więcej

Przedstawiam w nim holistyczne podejście do radzenia sobie ze stresem chronicznym. Przechodzimy przez 6 spotkań, w formie krótkich video które otrzymujesz na swojego maila przez kolejne 6 dni. W każdym ze spotkań, omawiamy inny aspekt tego, co jest niezbędne, aby wydostać się ze spirali przemęczenia i chronicznego stresu a następnie co zrobić nie dać się w to wciągać nigdy więcej.

Aby wziąć udział w bezpłatnym mini kursie, wejdź na stronę i zostaw swojego maila: www.stres4s.pl/minikurs

Na ten moment zbieramy chętnych do udziału w bezpłatnym i niezobowiązującym mini-kursie, a jak będzie już gotowy otrzymasz od nas informację o możliwości korzystania. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj