[Podcast] Wyciszenie wewnętrznej burzy: po czym rozpoznać, że zbliża się kryzys i czy można coś zrobić by go jednak uniknąć?

0
2122

Czy wiesz, że nie wszystkie kryzysy są nagłe, niespodziewane, nieprzewidywalne? Są też takie, które sami starannie, powoli hodujemy w sobie. Te kryzysy narastają stopniowo i są do przewidzenia oraz do uniknięcia. Abyśmy mogli je przewidzieć i ich uniknąć – musimy mieć na siebie czujność, musimy umieć siebie zauważyć.

Być może to dotyczy Ciebie teraz – zaciekawił Cię ten temat, bo może zauważyłeś/aś, że coś jest nie tak z tym jak się czujesz i funkcjonujesz? W porządku, każdemu zdarza się tak czuć. Najważniejsze, że to zauważyłeś/aś, że nie przechodzisz obok siebie obojętnie. Podziękuj sobie za uważność na siebie i za okazaną sobie troskę – to pierwszy kroku ku zmianie na lepsze.

W tym odcinku podcastu, dowiesz się:

  • Czy można przewidzieć pojawienie się kryzysu w naszym życiu?
  • Jak to się dzieje, że pozwalamy na to by kryzys chroniczny stopniowo się w nas rozwijał?
  • Dlaczego możemy przegapić różne sygnały ostrzegawcze?
  • Na czym miałaby polegać zmiana i powrót do normalnego, optymalnego funkcjonowania?

Aby pogłębić temat, zachęcam do udziału w bezpłatnym mini kursie: „Jak dbając o 4 obszary wyjść ze spirali przemęczenia i chronicznego stresu oraz nie dać się tam wciągnąć nigdy więcej

Przedstawiam w nim holistyczne podejście do radzenia sobie ze stresem chronicznym. Przechodzimy przez 6 spotkań, w formie krótkich video, które otrzymujesz na swojego maila. W każdym ze spotkań, omawiamy inny aspekt tego, co jest niezbędne, aby wydostać się ze spirali przemęczenia i chronicznego stresu a następnie co zrobić nie dać się w to wciągać nigdy więcej.

Aby wziąć udział w bezpłatnym mini kursie, wejdź na stronę:

www.stres4s.pl/minikurs

Pozostaw tam swojego maila – w ten sposób będziemy mogli przesłać Ci do niego bezpłatny dostęp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj