[Podcast] W spirali przemęczenia i chronicznego stresu: o jakie trzy relacje warto zadbać by zyskać mocne i stabilne oparcie w sobie?

0
3278

Dzisiaj zastanowimy się nad tym, na ile mocne i stabilne jest Twoje oparcie w sobie? Mocne oparcie na swoim wnętrzu, to posiadanie wewnętrznej siły, pewności, wiary w siebie i swoje możliwości, bez względu na to, jaka burza jest na zewnątrz. To przypomina stanie w oku cyklonu, wszystko wokół może szaleć, wirować a ja stojąc w środku (w swoim wnętrzu), pozostaje spokojna i stabilna, zdolna do obserwowania, tego co się dzieje i na tyle silna by nie dać się tam wciągnąć. Mocne oparcie daje nam fundament, na którym możemy budować nasze życie, bez względu na to, jakie przeciwności napotkamy po drodze.

Zachęcam Cię w tym odcinku do zadania sobie pytań: czy twoje wnętrze jest przez Ciebie wzmacniane, pielęgnowane? Czy przypadkiem nie jest tak że sam/sama siebie osłabiasz, odbierając sobie tym samym moc do radzenia sobie ze stresorami i kryzysami w życiu? Wspólnie przyjrzymy się temu:

    • co to właściwie znaczy mieć mocne i stabilne oparcie w sobie
    • jakie to może mieć znaczenie dla radzenia sobie z chronicznym stresem i kryzysem
    • jakie trzy relacje warto pielęgnować, aby wzmocnić i ustabilizować oparcie na sobie

Jeżeli słuchając tego odcinka, poczujesz, że jest to o Tobie lub jest Ci bardzo bliskie, jeśli dostrzeżesz, że w twoim przypadku te trzy relacje – z ciałem, emocjami i myślami na swój temat – są mocno zaniedbane, to zachęcam do udziału w bezpłatnym mini kursie: „Jak dbając o 4 obszary wyjść ze spirali przemęczenia i chronicznego stresu oraz nie dać się tam wciągnąć nigdy więcej”

Przedstawiam w nim holistyczne podejście do radzenia sobie ze stresem chronicznym i przemęczeniem. Przechodzimy przez 6 spotkań, w formie krótkich video, które otrzymujesz na swojego maila przez kolejne 6 dni. W każdym ze spotkań, omawiamy inny aspekt tego, co jest niezbędne, aby wydostać się ze spirali przemęczenia i chronicznego stresu a następnie co zrobić nie dać się w to wciągać nigdy więcej.

Aby wziąć udział w bezpłatnym mini kursie, pt. „Jak dbając o 4 obszary wyjść ze spirali przemęczenia i chronicznego stresu oraz nie dać się tam wciągnąć nigdy więcej” wejdź na stronę: www.stres4s.pl/minikurs

Pozostaw tam swojego maila – w ten sposób będziemy mogli przesłać Ci do niego bezpłatny dostęp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj