[Podcast] Poduszka ratunkowa: Jak lepiej spać w kryzysie?

1
4092

Jeśli problemy ze snem są czymś, co dotyka Ciebie lub kogoś z twoich bliskich, to zachęcam do skorzystania z „poduszki ratunkowej” jaką przygotowałam w tym odcinku podcastu.

Współcześnie o śnie mówi się bardzo dużo, o jego kluczowej roli w budowaniu odporności psychicznej, wpływie na zdrowie fizyczne, psychiczne i ogólnie na codzienne funkcjonowanie. Bardzo mnie to cieszy, bo zarówno zawodowo jak i osobiście jestem ogromną fanką snu. Przez ostatnich 5 lat pracowałam nad wyrównaniem rytmu okołodobowego – który był szalony i chaotyczny – a teraz jestem wdzięczna, że się za to zabrałam, bo czerpie z tego ogromne korzyści.

Przygotowałam kilka wskazówek i strategii, które podpowiadają, jak wesprzeć swoja psychikę i ciało w tym, by mimo przeżywania kryzysu jednak skorzystały z regenerującego snu i odbudowy energii w nocy. A w ciągu dnia wykorzystywały ją do skutecznego mierzenie się z kryzysem czy nadmiernym stresem. Dowiesz się jakie metody, nawyki i rytuały warto wdrożyć by móc się przygotować na nocny odpoczynek, zarówno jeśli chodzi o problem z zasypianiem jak i nocne wybudzanie.

Aby pogłębić temat, zachęcam do udziału w bezpłatnym mini kursie: „Jak dbając o 4 obszary wyjść ze spirali przemęczenia i chronicznego stresu oraz nie dać się tam wciągnąć nigdy więcej

Przedstawiam w nim holistyczne podejście do radzenia sobie ze stresem chronicznym. Przechodzimy przez 6 spotkań, w formie krótkich video które otrzymujesz na swojego maila przez kolejne 6 dni. W każdym ze spotkań, omawiamy inny aspekt tego, co jest niezbędne, aby wydostać się ze spirali przemęczenia i chronicznego stresu a następnie co zrobić nie dać się w to wciągać nigdy więcej.

Aby wziąć udział w bezpłatnym mini kursie, wejdź na stronę: www.stres4s.pl/minikurs

Pozostaw tam swojego maila – w ten sposób będziemy mogli przesłać Ci do niego bezpłatny dostęp. 

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo merytoryczny i pełen praktycznych wskazówek podcast nt. Jak lepiej spać w kryzysie? Dodatkowo głos pani Eli jest nie do opisania, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Polecam wszystkim wysłuchanie podcastu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj